gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ramiz Dayı Sözleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ramiz dayı sözleri ramiz dayı nickleri haksızlık haksızlık sözleri dayi haksizlik Ezel dizisinin Ramiz dayının sözleri o kadar çok meşhur olduki bende msn nickleri olarakta kullanabileceğiniz bu güzel ve meşhur sözleri sizler için açmaya karar verdim
    Şu anda binlerce kişi Ramiz dayının sözlerini konuşuyor ve adına onlarca fanclup kurulan işte Ramiz dayının sözleri
    “sadakat sadaka gibi verilmez, tamamını istersin..sana ihanet edenler gün gelir sadakat beklerler..”

“sadakat erdem değildir aslında sevgiden kör olmaktırhep kaçtığın şeye eninde sonunda yakalanmaktırsadakatyemin etmeden bir daha düşünçünkü sadakatla başlayan her şey ihanetle biter”
    “Ölüm gibidir sadakat. bir kere çizgiyi geçtin mi, geri dönüş yoktur.”

♥ Ne kadar değişirsen değiş, Nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı.
    ♥ Verdiğimiz kanlı dersi alan gelip bize veriyor aldığı dersi.
    ♥ Portakalı soymadan içinin iyi olup olmadığını anlayamazsın.
    ♥ Ben herşeyi olan ve kaybedeceği hiçbirşey olmayan insanım.
    ♥ Sadakat sevdiğinin kalbini tutup avucunda tutmaktır ama sadakat gerektiğinde o yüreği fırlatıp yere atmaktır.
    ♥ Sadakat endam değildir aslında sevgiden kör olmaktır, hep kaçtığın şeye eninde sonunda yakalanmaktır sadakat.
    ♥ Savaşmak aslında hasmınla savaşmak değil, sevdiklerinle savaşmaktır. Savaşırken göremezsin bazı savaşları kazanamazsın artık durmalı ve geri çekilmelisin.
    ♥ Ezel bir kere ihanete uğradın mı anılar sana bataklık olur yiğen, hatırladıkça çekerler seni içeri hatırladıkça affetmek istersin yiğen çünkü affetmek unutmak demek, öncesini hatırladıkça sonrasını unutmak istersin çırpınma boşuna yiğen o hançer bir kere saplanınca çıkarmaya kalktıkça iyice kalbine gömersin
    ♥ Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
    ♥ Hesap görmek, hesap etmekten zordur yeğenim.
    ♥ Değişmek zordur yeğenim ama bazen. Aynı adam olmak daha zordur. Hayat öyle yüklenir ki üstüne durduğun yerde çatır çatır çatırdarsın.
    ♥ Bazen öyle acır ki için değiştin sanırsın şimdi dersin. Şimdi her şeyi yapabilirim.
    ♥ Bazen hayat seni öyle zorlar ki yeğenim yolun başında kimdin Unutursun
    ♥ Zorunu benden duy yeğenim, herkese yalan söylemen yetmez artık bundan böyle bir başına kalsan da artık kendin olamazsın.
    ♥ Kaderimiz olan aşka değil de aşkıyla kaderimizi değiştirene içelim!

Ramiz Dayı'nın Ömer'i, yapılan ihaneti karşılıksız bırakmaması için yetiştirmeye başladığı sahnelerde okuduğu Hamlet şiiri de dillere destan oldu. İşte o şiir...

Oysa herkes öldürür sevdiğini,
    Kulak verin bu dediklerime,
    Kimi bir bakışı ile yapar bunu,
    Kimi dalkavukça sözler ile...

Kimi bir bakışıyla yapar bunu,
    Kimi dalkavukça sözlerle.
    Korkaklar öpücükle öldür
    Yürekliler kılıç darbelirye.

Kimi gençken öldürür sevdiğini
    Kimi yaşlıyken.
    Şehvetli ellerle boğar kimi
    Kimi altından ellerle

Merhametli kişi buçak kullanır
    Çünki bıçakla ölen çabuk soğur
    Kimi yeterince sevmez
    kimi fazla sever

Kimi satar
    Kimide satın alır
    Kimi göz yaşı döker öldürürken
    Kimi kılı kıpırdamadan

Çünki herkes öldürür sevdiğini
    Ama herkes öldürdü diye ölmez

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Şuan ezele bakıyorum ama hayal kırıklıgı yasıyorum... herhafta yayınlanmıyor yeni bolum.. 15 gunde bir yeni bolum yayınlanıyor.. çok haksızlık bence....

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ezel sanırım kanal değişecek ve yne sanırım Atv ekranlarında seyredecez öyle birşeyler dolanıyor çünkü o yüzden yeni bölüm oynanmıyor olabilir çünkü bu akşam bende yeni bölümü göremeyince hayal kırıklığı yaşadım şurda bikaç dizi var seyrettiğim bide böle yaptılarmı deli oluyorum Canım ailemin akıbeti ise hala meçhul haberini açmıştım siteye cuma akşamları oynıcakmış artık diye ama bu haftada seyredemedim:(

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar değişirsen değiş, Nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı.

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ♥ Portakalı soymadan içinin iyi olup olmadığını anlayamazsın.
    Süper 1 söz :):)

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ne kadar değişirsen değiş, Nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı

Verdiğimiz kanlı dersi alan gelip bize veriyor aldığı dersi.

Portakalı soymadan içinin iyi olum olmadığını anlayamazsın kardhiş :D

Ben herşeyi olan ve kaybedeceği hiçbirşey olmayan insanım.

Sadakat endam değildir aslında, sevgiren kör olmaktır. Hep kaçtığın şeye eninde sonunda yakalanmaktır sadakat.

Savaşmak aslında hasmınla savaşmak değil, sevdiklerinle savaşmaktır. Savaşırken göremezsin bazı savaşları. Kazanamazsın bağzı savaşları artık durmalı ve geri çekilmelisin.

Bir kaç sözde ben ekledim arkadaşlarım.

Ramiz Dayı seni seviyoruz :D

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bu hikaye arkadaşlarım yazılan hasan sabbah kitabının okunmasını arttırdı işte buradaki LİNKTEN bu kitaba ulaşabilirsiniz. Fiyatı 18 tl 19/01/2009

8. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    cok güzeler ya xD

9. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ♥ Kaderimiz olan aşka değil de aşkıyla kaderimizi değiştirene içelim!

Ramiz dayı denilennler gibi artıkın atv de cıkacakmışş..

10. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ♥ Ne kadar değişirsen değiş, Nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı.

bittim bu lafa..harika
    ezeli asla kaçırmam ama kızıyordum nie yeni bölüm yok die az önce atv de gördüm reklamı meğer kanal değişmiş....

Ramiz Dayı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeynelabidin (ra)

Zeynelabidin (ra)

(658-713m) Hz. Hüseyin'in oğlu, 4. imam - Y.Asya Enstitüsü Hazreti Hüseyin'in (ra)oğlu ve Hazreti Ali'nin (ra)torunudur. On iki imamın dördüncüsüdür. Tabiinin büyüklerinden olup, büyük sahabelerin çoğunu görmüştür. Risâle-i Nur'da, Hazreti Hüseyin'in soyundan gelen manevi mehdi hükmünde olduğu belirtilmektedir. (Mektubat, s. 100)O da şehit edilenlerdendir. Hazreti Hüseyin'in neslini...
  2. 2009'da da randa rüzgarı devam ediyor!

2009'da da randa rüzgarı devam ediyor!

Evet arkadaşlarım randa giysiler bu senede revaçta tüm mm ailesine duyurmaktan büyük onur duyuyorum.... ee melişler ikinciyi beğendim bi tane alan yokmu bana bundan :)
  3. Ramiz dayı öldü mü?

Ramiz dayı öldü mü?

ramiz dayı ramiz dayı gerçekten öldü mü gerçekten öldü mü öldümü ezel ali Az önce Ezel dizisini soluk soluğa izledim desem yeridir.Yeni sezona yeni isimlerle giren Ezel dizisi başladığı günden itibaren yüksek adrenalin ve muhteşem kurgusuyla seyirciyi ekran başına bağlamasını bilen dizilerin başında geliyor. 27 Eylül Ezel dizisi sonunda ben gerçekten şok yaşadım.Diziye konuk oyuncu sıfatıyla...
  4. Ramiz Dayı diziden neden ayrıldı?

Ramiz Dayı diziden neden ayrıldı?

tuncel kurtiz neden ezelden ayrıldı Ezel dizisinin sevilen kahramanı usta oyuncu Tuncer Kurtiz (Ramiz Dayı) diziden neden ayrıldı...Merak edenler için :tik: Ezel’in Ramiz Dayı’sı Tuncel Kurtiz, dizinin yayınlanan son bölümünde hayranlarını üzdü. Bir çatışmanın ortasında kalan Ramiz Dayı, aldığı kurşun yarasıyla hayatını kaybetti. Ancak Kurtiz’in canlandırdığı karakterin ölümüne...
  5. Şimdi Bülent Serttaş da Söz

Şimdi Bülent Serttaş da Söz

Sahte bal reklam pazarında Bülent Serttaş'ın da gözükmesi işi iyice garip bir hale getirdi. Gerçek işte bana güvenin tarzı söylemlerde bulunmak zorunda hissediyorlar kendileri,ilginç! https://bitly.com/I6QZd8

Sayfayı Paylaş