gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rammstein biyografi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rammstein Rammstein Kimdir, Rammstein biyografi, Rammstein hakkında bilgi

Merhaba Sevgili Melek'ler ve Rammstein hayranı olan tüm misaifler, bu sayfamızda alman müzik grubu olan Rammstein hakkında bilmedikleriniz, bilgileri paylaşıyoruz :)

Alman bir müzik topluluğu olan Rammstein, tarzları Endüstriyel metal türünün en önemli temsilcisidir. Endüstriyel Industrial metal tarzı olarak da geçer.1994 yılında kurulan Rammstein grubu dünya üzerinde 15 milyon albüm satmıştır. Hayranları arasında grup yazı dilinde R+ olarak da ifade edilir.Kendine has olan ateş içerikli şovlar büyük ilgi toplamaktadır. Rammstein, dünya çapında bu kadar ün yapmasında da şarkılarının güzelliği kadar bu özelliklerinin de büyük önemi vardır.
    Çoğunluğu Almanca şarkılardan oluşsa da İngilizce şarkıları da vardır.

Rammstein Üyeleri

Till Lindemann - Vokal
    Richard Z. Kruspe - Solo gitar
    Paul H. Landers - Ritim gitar
    Oliver "Ollie" Riedel - Bas gitar
    Christoph "Doom" Schneider - Davul
    Christian "Flake" Lorenz - Klavye

Rammstein bugüne kadar 7 albüm yayımladı;

Herzeleid (1995),
    Sehnsucht (1997),
    Mutter (2001),
    Reise, Reise (2004),
    Rosenrot (2005),
    Liebe Ist Für Alle Da (2009) ve
    Mein Land (2011) .
    Yedi stüdyo albümünün yanında üç de canlı performans albümleri vardır.

Rammstein biyografi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merve'nin Grubu=RammsTeiN

Merve'nin Grubu=RammsTeiN

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Rammstein kimdir ?

Rammstein kimdir ?

Rammstein kimdir ? Rammstein biyografisi var mı sizin sitenizde, varsa bilgi ya da link verin.
  3. Almanya 2012 Eurovision adayı Rammstein

Almanya 2012 Eurovision adayı Rammstein

Almanya 2012 Eurovision adayı Rammstein kim bu rammstein, bizim Can Bonomoyu sollar mı ki ne dersiniz :S
  4. Rammstein resimleri, Rammstein fotoğrafları

Rammstein resimleri, Rammstein fotoğrafları

Rammstein resimleri, Rammstein fotoğrafları Merhaba millet Rammstein resimleri, Rammstein fotoğrafları istiyorum sizden. Ben koyu bir Rammstein hayranıyım ama bu sene eurovisionda bize rakip olunca biraz sıkıldım :S
  5. Rammstein resimleri (R+) Rammstein fotoğrafları

Rammstein resimleri (R+) Rammstein fotoğrafları

Rammstein grup üyeleri resimleri Rammstein resimleri (R+) Rammstein fotoğrafları Rammstein wallpaper Merhaba Melek'ler, dün Alman müzik grubu olan Rammstein hakknıda merak edieln bilgielri sizlerle paylaşmıştık. şimdi ise Rammstein resimlerini yani Rammstein grup üyelerinin fotoğraflarını sizlerle paylaşıyor ve dileyen walpaper olarak kullansın diyoruz :)

Sayfayı Paylaş