gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

(RaP)CEZA:fark var

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ceza fark var [Nakarat] fark var seninle iyi arasında büyük bir, fark var benimle senin aranda kocaman bir,
    fark var kötüyle benim aramda irice bir, fark var iyiyle kötü arasında duran...

maymunlar cehennemindeyim, hiç kimse duymamış, sordum hiç kimse görmemiş ve hiç kimse konuşmamış,
    korkular dolup taşınca komşularda kalmamış, yalancı şahitler çoğalmış, ordularda saf almış, sanki herkes zan altında, pozisyon sert penaltı,
    yeraltından çıktım ben çoktan fareydim çok yol aldım, korktum bazen bende herkes gibi umudum kalmadı,
    fakat sabrımsa aramızdaki en büyük farktır, gönlüm kavga etmek istemez bıktım da zaten, çelimsizlerle uğraşıp, şaşırmışa laf anlatmak,
    beyinsizlerle sohbetler, gereksizlere öğütler, bakışlardan bellidir kim ne ister, niyetse nedir, orda kimse yok mu hadi biraz ses ver,
    burada ben sıkıldım yaklaş bana el ver, eninde sonunda görüşeceğiz elbet, şimdilik benden bu kadar iyi bu mesafe...

[Nakarat]

iyice havaya gir havaya gir iyice, ben yorulmam kondisyonum tahtta dj, sahnede büyülerim tam bir buçuk saat,
    seyirciyle birleşir bir bütün oluruz o an, gözünü kapat ve dinle bence en azından, yüzde yüz gerçek ve canlı çokta rahatız burada,
    gönlünü sen hoş tut, olacaksın hoşnut, boşluklar dolar yavrum biz boşuna mı koştuk, ayrılmış birbirinden millet, hep uzak blok blok,
    sallandıkça kendinden geçmiş sınıflar hep tok, yeni moda glock, bizde ise barış stok, yanlış söyler horoskop ve vakitsiz ötmüş horoz,
    festivaller özgürlük, barış demekti n'oldu, insanoğlu İstanbul'da bu kuralı bozdu, neyse bizim işimiz çok dinlemek ve eğlenmek,
    dinletmek ve eğlemek gerek beklerler çünkü bizde...

[Nakarat]

uzaklaştıkça uzaklaşır insanlar yabancılaştı, ortamlar yabanileşti, kelamlar acayipleşti, saygıysa çölde bir yerde her dilde bir aşk şarkısı, kördüğümle düğümlenen yollarda arkadaşlıklar, eğlenmekte şart biraz, kafa dağılmadan oynanmaz,
    her gün bayram olmaz ancak arada bir coşmak farz, kuruntulardan kurtulmak, kırıntılarla kalmamak,
    yosun tutan bir kimse değil de ışığı parlayan olmak, sen sıkma canını ben buradayım her daim, coşturmak için hazır gönüllerde yer varsa, geldiğim yerdeyim, elimde kağıt kalemim, elimde açık kartlarım ve elimde ki mikrofonla...

(RaP)CEZA:fark var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Rap Game

Ceza Rap Game

Killa hakan: Yollar karanlıktı karanlıktan kurtulup geldik Her taraf karışık karışıktı yaman bir eldik Şimdi flowlar yerinde hemde soo fresh cool Gel yanıma yaklaş sokul usul usul Rap dedik yürüdük kavga karda kışta buzdu Bizi çekemeyenler önce konuştu sonra sustu Kustu şans bilem boş kaldı nargilem Dem dem lem bu bir hiphop game Hiç hiphopı sevmesen sen ne böyle nolacan Hırçın sulardan...
  2. Ceza Kalbim, Rapim, Nefretim, Cezam

Ceza Kalbim, Rapim, Nefretim, Cezam

Görünmez düşman öldürmekten ben bıktım İşim Rap liriklerimle mermi sıktım tıktım Adım Ceza çok kolpa saltanatlar yıktım Sosyal problemlere karşı ben hep dişimi sıktım Hebenneka kaşkaval seyretti beni yazdı çizdi Yarım akılla kıçı açıkta kalmış besbelli Bana dikkat et çocuk Galaksilere uzanan aklım seni bana hayran etti Alt üst etti beynini Dün bugün ve yarın aç karınla Yalın ayakla...
  3. Ceza Fark Var

Ceza Fark Var

[Nakarat] fark var seninle iyi arasında büyük bir, fark var benimle senin aranda kocaman bir, fark var kötüyle benim aramda irice bir, fark var iyiyle kötü arasında duran... maymunlar cehennemindeyim, hiç kimse duymamış, sordum hiç kimse görmemiş ve hiç kimse konuşmamış, korkular dolup taşınca komşularda kalmamış, yalancı şahitler çoğalmış, ordularda saf almış, sanki herkes zan altında,...
  4. Ceza Bu Rap Muharebe

Ceza Bu Rap Muharebe

ceza muharribarra muharribarra istisnalar mi vuracak beni yerden yere bab-i ali yalamalarinin agzina ben kilidi vurdum emme siz elma kurdu gibisiniz hepiniz biz her derde deva lokman hekim formülü gibi dafter, ölümsüz bu rapler, lefter küçük antonyadiskolleri gibi büyüdü delikler. kimi harakiri sandi bu rapleri kimi namus bekçisi gibi gördü kendisini ayakalti rapçisi neredeler acaba lan...
  5. Ceza - Bu Rap Muharebe

Ceza - Bu Rap Muharebe

istisnalar mı vuracak beni yerden yere bab-i alı yalamalarının ağzına ben kilidi vurdum elmasız elma kurdu gibisiniz hepiniz biz her derde deva lokman hekim formülü gibi dafter, ölümsüz bu rapler, lefter küçük antonyadiskolleri gibi büyüdü delikler. kimi harakırı sandı bu rapleri kimi namus bekçisi gibi gördü kendisini ayakaltı rapçısı neredeler acaba lan ibne fazla heveslenme beni...

Sayfayı Paylaş