gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rap Mesajları yazar mısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Benim gibi Rap sevenler sizleri bu sayfaya davet ediyorum ve sizlerden ya da rap mesajları bilen arkadaşlarımdan yeni ve değişik Rap Mesajları istiyorum:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rap Mesajları yazar mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mesajları Kısaltıp Yazarsak, :)

Mesajları Kısaltıp Yazarsak, :)

Cep telefonunda 2.mesaja gecmemek icin kimi zaman sesli harfleri yazmayiz, kimi zaman kelimeyi yari da keseriz kimi zamanda hic bi şey yazmayiz Bi de dusunceli tavirlar var tabi... Anlaşamama Giden: Slm Aytn Nbr? Gidiyo muyuz konsere? Geliyosan 1 gelmiyosan 2 cagri at!! (3 cagrı gelir...) Giden: Anladım yine Bahadirla gidiyosun di mi!! tamam ole olsun Gelen: Hayir gerizekali!! Ben istiyorum...
  2. Mesajı kısaltarak yazarsak olacağı bu..:)))

Mesajı kısaltarak yazarsak olacağı bu..:)))

Cep telefonunda 2mesaja gecmemek icin kimi zaman sesli harfleri yazmayiz, kimi zaman kelimeyi yari da keseriz kimi zamanda hic bi şey yazmayiz Bi de dusunceli tavirlar var tabi Anlaşamama Giden: Slm Aytn Nbr? Gidiyo muyuz konsere? Geliyosan 1 gelmiyosan 2 cagri at!! (3 cagrı gelir) Giden: Anladım yine Bahadirla gidiyosun di mi!! tamam ole olsun Gelen: Hayir gerizekali!! Ben...
  3. Aristotales Sözleri  yazar mısınız?

Aristotales Sözleri yazar mısınız?

Aristotales Sözleri yazar mısınız rica etsem lütfen benim için çok önemli ve yazacaksanız eğer Aristotales Sözlerini mümkünse biraz acil yazın arkadaşlarım.
  4. Yepyeni Kısa Rap Mesajları İsteyenlere..

Yepyeni Kısa Rap Mesajları İsteyenlere..

Yeni Rap Mesajları Rap Mesajları Kısa Rap müzik günümüzde ABD başta olmak üzere her ülkeden rağbet görüyor. Bizim ülkemizde de bu müzik türünü sevenler bir hayli fazla. Biz de rap seven meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için onların tarzına uygun yeni rap mesajları listesi oluşturduk. Buyrun .. :) -Kimse Duramaz Rapimin önünde Fazla Güvenme Koç kendine Alırım Senide Ayaklarımın...
  5. Cuma günü için kutlama mesajları yazar mısınız

Cuma günü için kutlama mesajları yazar mısınız

Gurbetteyim, ailemden uzak çalışıyorum.Cumadan cumaya mutlaka mesaj atarım.Bu cuma da atabilmem için değişik cumna kutlama mesajları rica ediyorum sizden..

Sayfayı Paylaş