gebe
  1. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

[Rap] Sagopa Kajmer.. Bir Dizi İz..

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında eficixmM tarafından paylaşıldı.

Bak bu izler kalıcı,bıçaklar vardı sineme. Dayanır canım acılara,söylemeyin anneme. Hislerimdir gizlerim,yalnızken onları izlerim.
    Hepsi birini canlandırır Ben öldürürüm.
    Hislerime bakmayı sürdürürüm,
    …Kendimi hatalarıma güldürürüm,
    Umutsuzluk cerrahını söndürürüm,
    Dehh Düldülüm yolun açık olsun,yolun öt bülbülüm.

Yıllarımı paylaşan derince izler,beni izler.
    Onları bir görseydiler,solardı benizler.
    Ağlamaktan susuz kalırdı denizler.
    Eskideki ahmaklıklarım,geleceğimi temizler…
    Çorbamın tuz biberi şaşkın,kaşıktan habersiz,
    Bak bir aşık gömülür kefensiz.
    Ölümden hızlı kaçar zamansız sabırsız
    Kimse değil ölümsüz herkez izli kimse değil izsiz herkez ıssız

Nakarat
    Yaralara bak , bu Birinin Değil birilerinin ..!
    İzi Kalır birinin , O Geçmeden İzi Kalır Ötekinin ..!
    Hepimizin İzi , bir Dizi …

Kolera
    Sahte kahkahaların ortasında kalmışam
    Soğuk Tiplerden neze kapmışam
    Bende onlar kadar kaypak olmuşam
    Sen konuş ben susam
    Söyledıklerım büyük ahmak ama,
    Boyu bir tutam
    Çift taraflı testere kestikçe artar debdebe
    Düzlük oluyor engebe
    Sen karışma dengeme
    Bir gün izlerim geçer deme izlerin izler seni
    Her gün her sene yeni izler bırakırsın yine
    İzlerin başlayıp gözlerinde sonlanıyor,ateş
    Bilsen ne nusubetlerim var ne nasihatlarım ne görmüşlüklerim var ne görmemişliğim
    Kimin için sade sesin bi kısar b
    ir açarlar
    Değerime paha biçerler bir biçer bir döverler
    Bir İzi böyle Gömerler Düşün ne yapar gömerler
    Bizde yaptık böyle bebekler
    Boş iş boş şeyler
    bişeyler bişeyler…

[Rap] Sagopa Kajmer.. Bir Dizi İz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Rap Sago

Sagopa Kajmer - Rap Sago

Uçuruma yaklaştın son durak Biletini kesti kader savunmasız İç içe kuytu köşelerde gözü dönmüş Pir dönmüş kollarken gel Kolaysa karşı gel o hiçe Büsbütün savunmasız kaçsana durma Adımların dostun artık nefesin yoldaşın Arşa değer başın işte o an ruhun tek sırdaşın 20 kişi şeytan işi akan kanlıların ego tatmini Balta bıçak kasatura sokakların gözü dönmüş katili Yol yok hal bu hal kalbine...
  2. Sagopa Kajmer - Rap Gafil

Sagopa Kajmer - Rap Gafil

VERSE 1 Cılız hemcinsler takipte, rapi kovalar aheste ve ben deparım. Ya rapim Yarabbimle satırımın altına imza bularım, bulamayan abideler yüzeydeler. Derinimde flow biler, rhyme eser flag diker. Mira kabilesinde törem ahkam değildir makam rakam 1. Solunuma alet ettiğim her bir çek, geride kalanları kalaylar ve taylar koşarken çıtanın önünde oturan boğalar gücenir ben ne yapayım (napiim)...
  3. Sagopa Kajmer - Rap Eyleme

Sagopa Kajmer - Rap Eyleme

Hos geçinmek isteyen düsmanla onlari iyilige kandirsin, Aci söz istemeyen ademde herkesin agizini tatlandirsin. Gönül yarasindan sakinmak gerek ki yoktur merhemi. Elinden gelirse gönül yikma ki; yikik gönlün ahi yikar alemi. Dostlarin hatrini yapmak için ne behis var ? babanin bagini sat !... Odunun yoksa eger mutfakta; ocaga evdeki esyalari at !... Çekme el düsmana da iyilikten, köpegin...
  4. Sagopa Kajmer - Kuvvetmira Rap Stickz

Sagopa Kajmer - Kuvvetmira Rap Stickz

Mozole Mirach Verse: Bana devam et derdin ancak sen bitirdin oyunumu. Bu kalp içinde paramparça sildim attım onurumu. Bir tebessüm eserin olsa çok görürdüm gururumu, vurdum öfkem ön planda kaybettin huzurunu. Bırakmamak gerekli tutulan ellerinden. Hayatı tek seferlik ömrümün bu son kozuydu selası verilen benim sevinmelisin be kez gülümsemelisin, kayıp giden ömür biter ki dalıp düşünmelisin....
  5. (RaP)Sagopa Kajmer=>Baytar

(RaP)Sagopa Kajmer=>Baytar

sagopa melek sagopa kajmer melek kajmer şeytan bir yandan Baytar Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi Sözler bazen bir hazine bazen dermansız bir dert tipi Geçmiş dünden bahsetmek lezzetsiz Gelmemiş yarından hep mi şikayetçiyiz biz Aklımın ipinin ucu da kaçmış, timsah katreleri boşalsın Bir iki damla hiç degersiz Hüzün ve kaderin pençesinde bir dev nam-ı değersiz Gece-gündüz...

Sayfayı Paylaş