gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rap Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rap Sözleri Selam millet tüm rapçileri buraya davet ediyorum ve sizdende yeni en güzel Rap Sözlerini paylaşmanızı istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rap Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabancı Rap Şarkı Sözleri

Yabancı Rap Şarkı Sözleri

yabancı rap sözleri yabancı rap şarkı sözleri yabançı şarkıları şarkılar rep şarkılar 50 Cent - Wanksta [Intro: 50 Cent] It's 50 a.k.a Ferrari F-50 Break it down I got a lot of living to do before I die And I ain't got tyme to waste Let's make it [50 Cent] You said you a gansta but you neva pop nuttin' You said you a wanksta and you need to stop frontin' You ain't a friend of...
  2. rap sözlerinden msn nickleri

rap sözlerinden msn nickleri

sigara gibi zararlısın çektikce yaktın helal Allah razı olsun aşkım ödenecektir kar zarar... kaybeden aşk kazanan kim kim bu aşkın şehidi.. bunca kalabalık ortasında yalnız kaldın mı hiç sen kalbine bir ağrı saplanıp dalıp gittin mi bilmeden seni sordular ardından o gitti gelmez dedim sus repçi bitti herşey herkese yalan söyle kendine sakın söyleme seviyorsun yine de bana benden başka...
  3. rap sözlerinden imzalar

rap sözlerinden imzalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Rap şarkı sözlerinden nickler

Rap şarkı sözlerinden nickler

şarkı sözlerinden nickler rep şarkılar küfürlü rap şarkılar küfürlü rap şarkı sözleri sözleri Kibarlıktan çıt kırıldım bak darıldım Karın kasım kasıldı gülmekten ben yarıldım Eskilerde izler hafızamda sisler Silinmeyen bir gerçek varsa çatlayan duvar çöker! Bitti demek zor alevi dost yüze düşman Mumlar sönmez oldu bastığım nedenler hüsran! Bilinç altı tuz buz ayna ömür yalancı sayfa...
  5. Türkçe Rap Sözleri

Türkçe Rap Sözleri

Kısa Rap Sözler Türkçe Rap Sözleri Merhaba Sevgili melek'ler, bizden rap sözleri isteyen misafirimiz ve tüm rapçi arkadaşalrımız için bu yazımızda en güzel rap sözlerini paylaşıma açıyoruz. Yeni Rap Sözleri Farklı ve en yeni Türkçe Rap Sözleri'nden derlediğimiz Kısa Rap Sözler Sizlerle Yollar beni Zorlar Asi rapim Seni Yakar Sıkar Fazla debelenme Sende OLursun Karşımda Sakar.. Bir diss...

Sayfayı Paylaş