gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

rapidin sonu

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

rapidin sonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soda

Soda

Temiz, küçük bir kısmettir.Rüyada soda görmek, hos bir hayata ve güzel bir rizka isarettir
  2. Yolun Sonu

Yolun Sonu

Yolun Sonu.... Şimdi bütün yolların sonundayım işte Sevinçlerin bile mutlu etmediği insanı Acıların alışıldığı bir kayboluştayım.. Neden yoksun diye soruyorum kendime Cevabını kimsenin bilmediğini bile bile.. Oysa sadece istemiştim Ve ağlayan küçük bir yüzdüm sadece Yalvardım! Sessizce bağırdım ismini her saniye Kimse dönüp bakmadı,fark etmediler bile Oysa sadece istemiştim Bir gün...
  3. Soya mucizesi

Soya mucizesi

Soyanın da faydalı olduğu birşey varmış demekki:)Doğada ki tüm bitkilerin birbirinden özel mucizesi vardır.Buyrunuz soyanın mucizesi; Aşırı yağlı besinlerle kolesterol yüklemesi yapan Amerikalılar kurtuluşu soya fasulyesinde arıyor. Bugüne kadar büyük ölçüde hayvan yemi olarak kullanılan ya da sadece vejetaryenlerin yediği soya fasulyesi, doktor tavsiyesi üzerine artık halk arasında da...
  4. Hasetcinin Sonu

Hasetcinin Sonu

dini hikaye, hasetci, kiskanclik, alim, vezir, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz, HASETÇİNİN SONU Eskiden âlim bir zatın, hükümdarın yanında çok değeri vardı. Bu zat, hükümdara gider şöyle derdi: „İyilik yapana iyilik yap! Kötülük yapan için ceza olarak o kötülüğü ona yeter.“ Bu âlimi vezirlerinden birisi çekemedi. Hükümdara şikâyet etti: - Hükümdarım! O âlim, sizin...

Sayfayı Paylaş