gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rapor parası sorgulama

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya arkadaşlarım ben sgk rapor parasının nereden sorgulama yapılacağını bilmiyorum. Bi yaklaşık 127 gün kadar raporlu oldum bu param yatmış mı yatmamış mı tam olarak nereye nasıl bakmam gerekiyor. Yardımcı olmanız mümkün mü bana teşekkür ediyorum.
    MELEKLERMEKANİ.COM CEVABI:
    Merhabalar değerli misafirimiz. Bu hususta çok fazla bilgiye sahip değiliz ama iş göremezlik ödeneğinin sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığını bir site anlatmış dilerseniz hemen aşağıda bulunan linke bakabilirsiniz.
    http://www.sgk.net/rapor-parasi-sorgulama-islemi-nasil-yapiliyor.html

Konunuzun altına cevaben değilde yine sorduğunuz soru bölümüne cevap yazdık. Sıkıntınız olursa sizin için araştırabiliriz.

Saygılar.

rapor parası sorgulama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rapor

Rapor

Sağlık raporu aldığını görmek bir işe girmeye, Hastalıktan rapor aldığını görmek hayatına çeşni katacak olan ufak tefek değişikliklere; Bilgi vermek amacıyla hazırlanan raporu görmek bazı hususlara vakıf olmaya, dünyev" ve uhrev" kar ve zarar hesabını tuutmaya delalet eder.Rüyada bir rapor görmek , birisinin sizin hakkınızda bir ihbarda bulunacağına işarettir. Rüyada bir rapor...
  2. Rapor:

Rapor:

Madde 19 - Baro başkanı, istemin ilanından önce, baroya bağlı avukatlardan birini adayın gerekli nitelikleri taşıyıp taşımadığını ve avukatlıkla birleşmiyen bir işle uğraşıp uğraşmadığını araştırarak bir rapor düzenlemek üzere görevlendirir. Görevlendirilen avukat, raporu en geç onbeş gün içinde baroya vermekle yükümlüdür
  3. İşyeri İçin Doğum Raporu ve Doğum Parası Nasıl Alınır?

İşyeri İçin Doğum Raporu ve Doğum Parası Nasıl Alınır?

doğum raporu nasıl alınır doğum raporu Sevgili melekler, çalışan anne adaylarının merak ettikleri konulardan biri olan doğum raporunun nasıl alınacağı ile ilgili bilgileri sizler için araştırdık. Doğum iznine nezaman çıkılır , nezaman işyerine dönülür, doğum yapıldığında nerden ve ne şekilde hem doğum hemde raporlu olduğu sürelerin parasını alınır, sade anlaşılır bir dille sizlerle...
  4. 2014 doğum rapor parası sorgulama

2014 doğum rapor parası sorgulama

2013 2014 yılı için doğum rapor paralarını nasıl sorguluyoruz yani tam olarak ne kadar alacağız çoğul gebeliklerde durum ne oluyor ne kadar izin kullanacağız bilgisi olanlar yeni yasaya göre bana yazabilir mi lütfen ?
  5. SGK Sağlık Rapor Parası Nasıl Hesaplanır?

SGK Sağlık Rapor Parası Nasıl Hesaplanır?

rapor parası hesaplama, rapor parası nasıl hesaplanır, sgk rapor parası hesaplama Sağlık sorunları nedeni ile işyerinden alınan izin süresince sağlık raporu parası nasıl hesaplanır bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Birçok çalışan sigortalıyı yakından ilgilendiren konunun detayları sizlerle.. Sağlık nedenlerinden dolayı alınan raporun süresi içerisinde işveren çalışanın bordrosuna ücret...

Sayfayı Paylaş