gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rasim Ozan Kütahyalı'ya Eşinden Rest!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rasim ozan kütahyalının eşi rasim ozan kütahyalı eşi kütahyalı ve hayatı biyografi rasim ozan kütahyalı, eşi rest çekti, tartıştılar, striptiz yarışması tehdidi, 5n 1k programında, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Bildiğiniz gibi siyasi yorumcu olan Rasim Ozan Kütahyalı,star tvde Berna Laçin ve gazeteci Funda Kalyoncuoğlu ile Yerden Göğe adlı bir magazin programını sunuyor.

Eşi Nagehan Alçı ile katıldıkları 5N 1K programında Cüneyt Özdemir'in bu programla ilgili soru sorması üzerine Kütahyalı çifti arasında ufak çapta bir gerginlik oluştu.

''Ben onaylamadım,hala da onaylamıyorum.Rasim bir siyasi yorumcu.Magazin programı yapmasına hiç gerek yoktu.Twitterda Rasim 'in survivora katılacağını söyleyip fikrimi soruyorlar.'' diyen Nagehan Alçı ile rasim Ozan arasında yaşanan diyalog şöyle;

Rasim Ozan: Bu algı yanlış bir algı aslında. Hayat sadece siyasetten ibaret değil.

Nagehan Alçı: Mesela ben bir striptiz yarışmasına katılacağım Rasim ona da diyecek ki 'ya tabi olabilir sadece siyaset yorumculuğu olmaz' de mi...

Rasim Ozan: Yaa öyle saçmalık olur mu?

Nagehan Alçı: İşte gördün mü...

Bence Nagehan hanım gayet haklı bu konuda.Siyasi yorumculuğun bir ağırlığı var.Rasim Ozan bey artık o programda bir sürü absürd muhabbetin ortasında kalacak ve mecburen yorum da yapacak.Tıpkı programın ilk bölümünde Funda Kalyoncuoğlu'nun konuk Acun Ilıcalı'ya survivorda ki kızlardan hangisinin göğüslerinin daha güzel olduğunu sorması gibi!!!!.....

VİŞNE bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Valla hani filmlerde gözümüzün alışıtığı kötü karekterleri canlandıran oyuncuların başka bir filmde iyi yi oynaması bana tuhaf gelsede rasim ozanında magazin yorumcusu olması o derece tuhaf geldi:/

Son düzenleme: 1 Temmuz 2011
Rasim Ozan Kütahyalı'ya Eşinden Rest! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ozan

Ozan

Halk ozanı görmek çok gezip az kazanmaya; yarı aç, yarı tok yaşamaya; inci ruhlu ve hassas yaratılışlı kimseye delalet eder.Geçmişte kalan günlere özlem duyduğunuza yorumlanır. Geçmişte kalan günlere özlem duyduğunuza yorumlanır Rüyasında ozan ve şair uzun bir yolculuğa veya aşka işarettir.Rüyada bir halk ozani ile karsilasip onun siirlerini dinlemek bir Anadolu kasabasina ugrayip orada...
  2. Rastık

Rastık

Gözlerine rastık çeken kişi, sevgi yüzünden kederlenir.Rüyanizda kaslarina rastik çeken bir kadin görmek, ev içinde sebepsiz darginliklar dolayisi ile huzurunuzun kaçtiginin ve gerek sizin ve gerek esinizin biraz daha sabirli ve temkinli olmasi icap ettiginin, bütün ev halkini rahatsiz ve tedirgin eden bu halin ancak sizlerin anlayisi ile ortadan kalkabileceginin isaretidir. Rüyada yüzü...
  3. Metres rolüne rest

Metres rolüne rest

hülya Avşar'ın manken oyuncu kardeşi Helin Avşar'a yapılan dizi teklifinde bakın nasıl bir rol düştü..... METRES OLMAM! HELİN AVŞAR, KENDİSİNE TEKLİF EDİLEN METRES ROLÜNÜ REDDETTİ.. Kenan Imirzalıoğlu ve Cansu Dere'nin başrolünü paylaşacağı 'Ezel' adlı dizide rol alması için Helin Avşar'a da teklif götürüldü. Avşar, Ay Yapım'a gitti ve yapımcı Kerem Çatay ile görüştü ancak kendisine...
  4. Rasim Öztekin kimdir

Rasim Öztekin kimdir

pelin öztekin rasim öztekinin kızı rasim öztekin in kızı pelin oztekin rasim öztekin kimdir, biyografi, filmleri, dizileri, hayatı, hakkında bilgiler, kısaca hayatı, kızı, kızı pelin, nereli, tiyatro, sinema, dizi Ünlü tiyayrocu ve oyuncu Rasim Öztekin, bildiğiniz gibi BKM'de ki Pelin Öztekin'in babasıdır. Günümüz de "Geniş Aile" dizisinde usta oyunculuğunu sergileyen Rasim...
  5. Ozan Doğulu'nun eşi Ece Doğulu fotoları

Ozan Doğulu'nun eşi Ece Doğulu fotoları

ozan doğulu eşi ece doğulu fotoları ece doğulu fotoğrafları ozan doğulunun eşi kim haberleri burada arkadaşlar. Türk Pop Müziği'nin ünlü isimlerinden Kenan Doğulu'nun kardeşi Ozan Doğulu'nun eşi Ece Doğulu daha önce hiç objektif karşısına geçmemiş ve hiç bir yerde magazin haberi konuğu olmamıştı. Lakin Gamze Saraçoğlu’nun limango için olarak tasarladığı Purely koleksiyonunu tanıtmak için ilk...

Sayfayı Paylaş