gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Rasmussen'i uçuran fatura ortada kaldı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İstanbul'da yapılan Medeniyetler İttifakı İkinci Forumu'na hangi statüyle katıldığı tartışma konusu olan müstakbel NATO Genel Sekreteri Anders Fogh Rasmussen'in seyahati ülkesinde problem oldu.
    İstanbul'a hareketinden önce başbakanlık görevinden istifasını sunan Rasmussen, sade milletvekili oldu. Savunma bakanlığına ait Challenger tipi uçakla İstanbul'a gelen Rasmussen'e Eğitim Bakanı Bertel Haarder eşlik etti. Savunma bakanlığı, İstanbul'a giden uçak için 200 bin kronluk bir fatura çıkardı. Faturanın ilk adresi başbakanlık oldu. Rasmussen'in görevi bıraktığını belirten başbakanlık makamı, makbuzu eğitim bakanlığına gönderdi. Başbakanlıktan gelen fatura karşısında şaşkınlık geçiren Eğitim Bakanı Haarder, "İstanbul için ekonomi sınıfından biletimi almıştım. Rasmussen'in uçağında boş yer olduğunu öğrenince beraber gittim." diyerek, faturayı yeniden başbakanlığa gönderdi. İki devlet kurumu arasında gidip gelen faturanın ödenmesini bekleyen savunma bakanlığı, bu kez uçağın kirasını tahsis etmek için Rasmussen'in liderliğini yaptığı Liberal Parti'nin kapısını çaldı. Ancak makbuz buradan da geri döndü. Yılan hikayesine dönen uçak kirasını hangi bakanlığın ödeyeceği merak konusu olmaya devam ederken, yapılan yorumlara göre ödemeyi eğitim bakanlığının yapması bekleniyor.

Rasmussen'i uçuran fatura ortada kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ortanca

Ortanca

İyi niyetli, kimseye ilişmeyen, hoş, duygulu, beğenilen,nazik, zeki kadın veya erkektir. Rüyada bahçesinde ortanca çiçekleri bulundugunu görmek, büyük bir haberle karsilasip sevinecegine delalet eder. Bir rivayete göre, ortanca görmek, yakin bir yere yolculuk yapacagina da isarettir.
  2. Fatura

Fatura

Üzerindeki rakamlara çok dikkat etmek gerekir. Yorum ona göre yapılır.Rüyada fatura görmek, mal ve zenginlikle yo-rumlanir. Rüyada bir mala karsilik bir faturanin bedelini ödediginizi görmek, yeni bir mülkün sahibi olacaginiza veya yeni bir eve tasinacaginiza; baska birine bir fatura verdiginizi görmek, kendi maliniz olan bir evi veya bir arsayi baska birine sattiginiza delalet eder.
  3. Turkcell fatura sorgulama

Turkcell fatura sorgulama

arkadaşalr Turkcell fatura sorgulama nasıl oluyor
  4. Ttnet Fatura Ödeme Yerleri

Ttnet Fatura Ödeme Yerleri

Ttnet Fatura Ödeme Merkezleri Noktaları Evinize gelen Ttnet faturalarını aşağıdaki ofis, bayi ve bankalar aracılığı ile ücretsiz olarak ( yapılan ödemede ek ücret yok ) yapabileceksiniz meleklerim. ÖDEME YERLERİ ŞU ŞEKİLDE SIRALANMAKTADIR PTT TURK TELEKOM OFISLERI TURK TELEKOM BAYILERI BANKALAR İŞ BANKASI GARANTİ BANKASI YAPI KREDİ BANKASI AKBANK OYAKBANK VAKIFBANK HALKBANK HSBC...
  5. elektrik fatura

elektrik fatura

iyi gunler 60 70tl arası gelen elektrik faturam bu ay 175 tl geldi. dilekce yazdık cevap gelmedi nasıl bi yol izlemeliyim tesekkurler

Sayfayı Paylaş