gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Rastık Nedir? Nasıl Kullanılır?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rastık nedir, rastık nasıl kullanılır, rastık hakkında bilgiler

Sevgili melekler, özellikle eski filmlerde duyduğumuz, eski bir makyaj malzemesinden bahsedeceğiz sizlere, rastık. Bileşiminde kara mazı, nişadır, antimon gibi maddeler bulunan ve kadınların kaşlarını boyamak için kullandıkları bir tür boya olan rastık, çok eski zamanlarda kullanılırdı.

rastık.jpg

Rastık Nedir? Nasıl Kullanılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rasta Nedir? Rasta Saç Modeli Nasıl Yapılır?Ve bonus rasta saç modelleri

Rasta Nedir? Rasta Saç Modeli Nasıl Yapılır?Ve bonus rasta saç modelleri

rasta sac modeli nasıl yapılır rasta nasıl yapılır video bonus saç nedir Rasta genelde zencilerin saçlarını tutamlara ayırarak sık sık örmekle uygulanan bir saç örgüsü modelidir. Ve gerçekten bazılarında oldukça hoş duruyor ama bazende çok karışık ve kötü bir görünüm verenlerde yok değil.Sanki aylardır yıkanmıyor gibi:D Model güzel ama ben tam olarak saçın temizliği nasıl oluyor hakkaten...
  2. Tumblr Nedir? Nasıl Kullanılır?

Tumblr Nedir? Nasıl Kullanılır?

tumblr nedir nasıl kullanılır girişi giriş sayfası bloglama ile ilgili bilgiler burada melekler İnternet kullanıcıları gün geçmiyor ki bir paylaşım sitesini baştacı etmesin.Özellikle facebook düşkünlüğümüze diyecek yok ! Youtube,facebook,twitter derken şimdi de tumblr ortalığı kasıp kavuruyor melekler :) Aslında 6 yıl önce kurulan bu site son bir kaç aydır fenomen oldu. Yatırımcıların...
  3. Proxy Nedir Nasıl Kullanılır

Proxy Nedir Nasıl Kullanılır

Proxy Nedir Nasıl Kullanılır ? Selam millet size sorum Proxy Nedir ve Nasıl Kullanılır bu konuda açıklama yapacak bilgi verecek olanlara tşklerimi sunuyorum
  4. Bitstrips Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bitstrips Nedir? Nasıl Kullanılır?

bitstrips nedir, bitstrips ne işe yarar, bit strips nasıl kullanılır Sevgili melekler, bir facebook programı olan Bitstrips sayesinde facebook üzerinden arkadaşlarınızın çizimini yapabilirsiniz. Sün günlerde çok fazla popüler olan bu uygulama hakkında sizlere verebileceğimiz bilgilere gelince... Bitstrips ile çizim yapmanın dışında ayrıca karikatürde yapabiliyorsunuz. Uygulamanın asıl amacı...
  5. Rasta (Dreadlock) Nedir, Nasıl Yapılır?

Rasta (Dreadlock) Nedir, Nasıl Yapılır?

rasta nedir, rasta nasıl yapılır, evde rasta yapılır mı Sevgili melekler, şahsen rasta denildiğinde benim aklıma gelen ilk isim dünyaca ünlü efsanevi reggieci Bob Marley geliyor. Uzun rastalı saçlarıyla hafızalara kazınan Marley, hala şarkılarıyla dillerde. Ünlü bir ismin kullanmasına karşın hala benim için nedense gayet bakımsız görünen rasta saçlar nasıl yapılıyor hiç merak ettiniz mi?...

Sayfayı Paylaş