gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rayada eski sevgiliyi görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyamda benim hakkımda yalan yanlış şeyler konuşan eski sevgilimin hiç yazmıyosun diye mesaj attığını gördüm. Daha önce de yine mesajlaştığımızı görmüştüm. Bu ne anlama geliyor acaba?

Rayada eski sevgiliyi görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bim'de eski sevgiliyi görmek:))))))))

Bim'de eski sevgiliyi görmek:))))))))

Bimde Eski sevgiliyi görmek son patitoyu da attım ağzıma ve bim'e doğru yola çıktım. zaten iki adım ötesi bim. annemin terliklerini giyip çıkayım lan dedim, kim iki saat şimdi bağcık bağlayacak. ama olgun bir erkek insanda eğreti duran şeylerin başında anne terliği geliyormuş canlar ben bunu anladım. bim her zamanki gibi sakindi. klima çalışıyor ama soğutmuyordu. nasıl bir klima lan bu...
  2. Eski sevgiliden kurtulmanın yolları

Eski sevgiliden kurtulmanın yolları

eski sevgiliden kurtulma yolları eski sevgiliden kurtulmanın yolları kurtulmak kurtulma sözleri birinden kurtulmanın Sonunda özlediğiniz sevgiliye kavuştunuz. Ama, onun o eski flörtü bir türlü peşinizi bırakmıyor! Ondan kurtulmak sandığınız kadar zor değil. İşte çözümleri... Güç sizde İlk olarak sevgilinize, içiniz içinizi yese de hatta tırnak yeme gibi önceden sahip olmadığınız tikler...
  3. Şarkısı eski sevgiliye

Şarkısı eski sevgiliye

Şubat ayında bir single çıkarmaya hazırlanan İzel, şarkıyı dört yıl büyük aşk yaşadığı müzisyen sevgilisi Sinan Akçıl’ın yaptığını söyledi.Ayrıldıktan sonra da hiç kopmadıklarının altını çizen sanatçı “Sinan ile hâlâ her konuyu birbirimize danışıyoruz. Artık aile gibiyiz, ben onun annesi oldum, o benim babam” açıklamasını yaptı. Sinan Akçıl’ın ayrılık sonrası İzel’e yazdığı şarkının...
  4. Eski sevgiliye cevaplar

Eski sevgiliye cevaplar

sevgiliye duvar yazıları eski sevgiliye cevap Eski sevgiliden gelen SMS'lere verilebilecek cevaplar! - gerçekten unuttun mu? - sen de kimsin? - seni hala seviyorum! - performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten - seni hala özlüyorum... - tütün bas geçer - nasıl gidiyor hayat? -senden sonra bayağı bi güzelleşti, saol - "mesaj attığınız kişinin ilgi alanı dışındasınız, lütfen daha...
  5. Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada Sevgiliyi Görmek

rüyada sevgiliyi görmek, konuşmak, ne demek, tabiri, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Başımızı yastığa koyduğumuz vakiy,gün içinde yaşadığımız pek çok olayı da rüyalarımıza beraberimizde götürürüz melekler :) Rüyalarımıza en çok giren kişilerden biri de sevdiğimiz insandır :) Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski...

Sayfayı Paylaş