gebe
  1. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Razıyım Bütün Siyahlara

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında papatya57 tarafından paylaşıldı.

Gözlerimde bir buğu var, sensizlikten olsa gerek...
    Sonbaharı yaŞarken yüreğim aklımda tek bir soru ; Ne olacak halimiz?
    Çığlık olmuş gidiyorum nereye gittiğimi bilemeden.Hadi gel...
    Sustur çığlığımı suskunluğum ol.Uzunca bir yol ser önüme.Engeller diz, çamurlar da olsunürkmem.
    Razıyım bütün siyahlara, razıyım yanımda sen olunca...

Umut koy avuçlarıma ve sonra de ki;
    "UMUT; SENSİN UMUT; BİZİZ ASLINDA,UMUT; BİZİM SEVDAMIZ. . ."

Usulca Ellerini yanağıma koy,gülmeye hasret kalmış çehreme bir tebessüm dokundur.
    Gözlerim karagözlerinde tutuklu kalsın öylece...
    Ve yine de ki;
    "GÜL YÜZLÜMBİR ÖMÜR GÜL BANA..."

Utanıpta bakamayınca gözlerine öyle keskin bakma yine olur mu?

Biliyorum dayanamam ağlarım.Ve biliyorum dayanamaz ağlarsın...

Bakma öyle...Gözümden akan yaşı avuçlarına al.Koca bir sevdanın en saf ve en minik kanıtıdır avucunda tuttuğun... Unutmayasın yokluğunda ne gözyaşları akıttı bu yorgun gözlerim.

Unutmayasın benim için sevmek beklemekti karşılıksızca... Sevmek ağlamaktı gizlice, Sevmek; herşeyi bir kenara bırakıp sadece Seni düşünmekti... Sevmek SEN olmaktı...

Sus... Ağlamayasın... Bak yüreğim seninömrüm seninben seninim...
    Bütün siyahlara karşı koca bir beyazla ; SEVGİMLE Eşinim...
    Varsın bütün karanlıklar üzerime gelsin...
    Varsın engeller bir bir dizilsin...
    Razıyım bütün siyahlararazıyım yanımda sen olunca...

2. ebrulim

ebrulim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Razıyım Bütün Siyahlara
    paylasim için tesekkurler
    buda çook guzel

Razıyım Bütün Siyahlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. F-Raz - Der Traum

F-Raz - Der Traum

Ich bin alleine, am Boden verzweifelt Der Wind trägt deinen Atem Vermisse dich und kann nicht warten Mein Schatz du bist fort An einem ganz fremdem Ort Ich wollte viel mit dir reden Einfach mit dir glücklich Leben Baby ich hoffe, dass du mich jetzt erhörst Ich lass dich nicht im Stich Das ist meine Pflicht Ich liebe dich Du bist immer noch mein Baby (mein Baby) Immer noch meine...
  2. Siyah

Siyah

rüyada kazak görmek rüyada siyah kazak görmek giymek giymek Siyah renk, mala işarettir. Bir insanın rüyasında siyah giymesi mala, aynı zamanda da hüzne işarettir. Siyah renk, paraya yorumlanır. Bir insanın rüyada siyah giymesi paraya, acıya hüzne yorumlanır. Rüyada siyah renk görmek, karşınıza birçok sorunun çıkacağı anlamına gelir.Rüyada her seyde görülen siyah renk ululuga ve mala delalet...
  3. Kıraç - Razıysan Gel Benimle

Kıraç - Razıysan Gel Benimle

Eski bir gelinliğe Bir bakır bileziğe Annemden kalan şu yüzüğe Razıysan gel benimle Bir tanrım var bir gitarım Şu dünyada yapyalnızım Yarınımdan umutsuzum Razıysam gel benimle Bazen aç bazen susuzum Razıysan gel benimle Bir lokma ekmeğe Bir yudum su içmeye Yinede şükretmeye Razıysan gel benimle Bir tanrım var bir gitarım Şu dünyada yapyalnızım Yarınımdan umutsuzum Razıysan gel benimle Bazen aç...
  4. Kıraç - Razıysan Gel

Kıraç - Razıysan Gel

Eski bir gelinliğe bir bakır bileziğe Annemden kalan bu yüzüğe Razıysan gel benimle Bir tanırım var bir gitarım Şu dünyada yapayalnızım Yarınımdan umutusuzum Razıysan gel benimle Bir lokma ekmeğe Bir yudum su içmeye Yine de şükretmeye Razıysan gel benimle Bir tanrım var bir gitarım Şu dünyada yapayalnızım Yarınımdan umutsuzum Razıysan gel benimle Bazen aç bazen susuzluk Razıysan gel benimle
  5. " Allah Razı Olsun " Duası..

" Allah Razı Olsun " Duası..

Dilimize yerleşmiş bazı deyimler var. İçlerinde Allah (celle celalühu) ismini içeren... Öyle bir hale gelmiş ki artık, imandan nasibi olmayan biri bile farkında olmadan bu deyimleri kullanıyor söz arasında... Örneğin şaşırdığımız zaman "Allah Allah....." diyoruz gözlerimizi açarak. Beklenmedik bir şeyle karşılaştığımızda "Hayırdır inşallah" sözleri dökülüyor dilimizden......

Sayfayı Paylaş