gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Rdx değil, tnt

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

İstanbul Güngören'de 17 Hayatını Kaybetmesine, 154 Kişinin Yaralanmasına Neden Olan 2 Patlayıcıda Tnt Kalıpları Kullanıldığı Belirlendi. İstanbul Güngören'de 17 hayatını kaybetmesine, 154 kişinin yaralanmasına neden olan 2 patlayıcıda TNT kalıpları kullanıldığı belirlendi.
    İstanbul Güngören'de 17 hayatını kaybetmesine, 154 kişinin yaralanmasına neden olan 2 patlayıcıda TNT kalıpları kullanıldığı belirlendi. Konuyla ilgili bilgi veren emniyet yetkilileri, çöp kutularına konulan patlayıcıların RDX (plastik patlayıcı) olmadığını, düzeneğin TNT kalıpları(Dinamit Lokumu) kullanıldığını ifade ettiler.

Olay yerinde bomba uzmanlarının yaptığı çalışmalarda patlayıcı TNT kalıplarına ayrıca çivi v.b. metalik parçalar sarıldığını böylece, patlama anında bunların küçük parçalar halinde etrafa savrularak daha ağır tahrip etkisi yarattığını kaydettiler.

haberler.com

Rdx değil, tnt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Robin Hood (TNT)

Robin Hood (TNT)

robin hood tnt tnt robin hood Locksley’in Robin’i, kutsal Holy Land Savaşı’nda ülkesini ve kralını savunduktan sonra geri gelmiştir. Ama yozlaşmış ve değişmiş bir Nottingham’la karşılaşmıştır. Nottingham’da zalim Sheriff iş başındadır; acımasız vergilerle fakir halkı sömürmektedir. Yürekli Robin ile sadık ve hizmetkârı Much bu talihsiz insanlara yardım etmeye kendilerini adamışlardır. Bir grup...
  2. Güngörendeki İki Bomba da TNT kullanıldığı kesinleşti

Güngörendeki İki Bomba da TNT kullanıldığı kesinleşti

Hain saldırı sonrasında son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. İstanbul Güngören'de 17 hayatını kaybetmesine, 154 kişinin yaralanmasına neden olan 2 patlayıcıda TNT kalıpları kullanıldığı belirlendi. Konuyla ilgili bilgi veren emniyet yetkilileri, çöp kutularına konulan patlayıcıların RDX (plastik patlayıcı) olmadığını, düzeneğin TNT kalıpları(Dinamit Lokumu) kullanıldığını ifade...
  3. mecbur değildin !!!

mecbur değildin !!!

Beni böyLe sersefiL etmeye Mecbur deqiLdin ayrıLıqa Yüreqimi parçaLamaya Mecbur deqiLdin 'Sen deqiL miydin hep şöyLe diyen!' diyerek başLamayacaqım bu yazıma Bu yazımda sözLerden bahsetmeyeceqim merak etme NasıLsa hepsi senin için aqızdan çıkan önemsiz şeyLer, öyLe deqiL mi? AyrıLıqı qetiren saatLere Lanet okuyorum artık Kadere isyansa isyan Adını sen koy işte HayaLLerim...
  4. Kurtlar Vadisi Pusu kanal değiştirdi yeni kanalı TNT

Kurtlar Vadisi Pusu kanal değiştirdi yeni kanalı TNT

kurtlar vadisi pusu yeni kanalı hangi kanalda oynayacak yeni sezon tnt transferi haberleri burada arkadaşlar. Yıllardır ekranların en çok izlenen dizileri arasında başı çeken ekranların fenomen dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu, kanal değiştirdi Melek'lerim. Necati Şaşmaz'ın başrollerini üstlendiği, yıllardır heyecanla izlenen Kurtlar Vadisi Pusu dizisi hangi kanalda oynayacak diye merak...
  5. TNT Neden Kapanıyor biliyor musunuz

TNT Neden Kapanıyor biliyor musunuz

Arkadaşlar duyduğum kadarıyla TNT kapanıyormuş ama nedeni ne bilmiyorum merak ettim iyi güzel de bir kanaldı ara ara izlerdim ama kapanması enteresan geldi:S

Sayfayı Paylaş