gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

reaksiyon dizisi konusu,reaksiyon dizisi oyuncuları kimdir,reaksiyon dizisi yönetmeni,reaksiyon dizisi konu özeti,reaksiyon dizisinin kadrosu,reaksiyon dizisi hakkında bilgiler yeni-dizi-reaksiyon-3-bolum-fragmani-yayinlandi-mi-star-tv-izle-142614.jpg
    Star tv’de yeni sezonda yayınlanan “Reaksiyon” dizisinin konusu ve oyuncuları.Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun senaryosunu yazmayı bırakmış ve Pana Film’deki ortaklıklarından ayrılmıştı. Yeni yapım şirketi kuran ikili yeni sezonda iddali Reaksiyon dizisi ile star tv’de.

Dizide İbrahim Çelikkol,Nehir Erdoğan,Selen Soyder, Yurdaer Okur,Erdal Beşikçioğlu ve İsmail Demirci yer alıyor.İbrahim Çelikkol ordudan atılan bir bordo bereliyi canlandırırken; İsmail Demirci ise teşkilattan atılan bir özel harekatçıyı canlandıracak.Erdal Beşikçioğlu ise emekli istihbaratçı olacak.Kevork Malikyan ise başbakanlık müşteşarı olacak.

Görevlerinden atılan kişiler işin arkasındakileri ararken birçok olayla karşılaşacak ve dizi bunları anlatacak.Kurtlar Vadisi Pusu gibi suç dünyasını anlatacak dizinin sloganı ise ‘Reaksiyon, güç dünyasını anlatacak’ imiş.Dizide anlatılacaklardan biri de şöyle:

Diziyle ilgili gelen bilgilerde devlet ve devletler arasındaki güç savaşlarının gerçek olaylardan yola çıkılarak anlatılacağı söyleniyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Onur Tan otururken; senaristler ise Kurtlar Vadisi Pusu’da da görev almış olan Ozan Aksungur ve Yasak dizisinin senaristi Emre Özdür olacak.Dizinin müziklerini ise Muhteşem Yüzyıl’ın da müziklerini yapan Fahir Atakoğlu yapıyor.

REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seyit ve Sura Dizi Konusu ve Oyuncuları

Seyit ve Sura Dizi Konusu ve Oyuncuları

seyit ve sura ne zaman başlıyor, seyit ve sura dizi konusu, seyit ve sura dizi oyuncuları Star tv ekranların da çok yakın da başlıyacak olan çok iddialı bir dizi geliyor. Başrollerini Kıvanç Tatlıtug ve Farah Zeynep Abdullah tarafından oynayacak dizi daha başlamadan birçok kişinin ilgi odağı oldu. Sizlere dizinin konusu ve kadrosu hakkında genel bilgilere geçiyoruz. Yapımcılığını Ay...
  2. Üç Arkadaş Dizi Konusu ve Oyuncuları

Üç Arkadaş Dizi Konusu ve Oyuncuları

üç arkadaş dizi oyuncuları, üç arkadaş dizi konusu, üç arkadaş ne zaman başlıyor, üç arkadaş hangi kanalda Yeni yayın döneminin başlaması ile birlikte televizyon kanalları birbiri ardına yepyeni dizilerini izleyicisi ile buluşturmaya devam ediyor. ATV ekranların da çok yakın da başlayacak yeni dizilerden biride "üç arkadaş" Dizinin fragmanları şu sıralar atv kanalında oynamaya...
  3. "Ben Olsaydım" Dizi Oyuncuları ve Konusu

"Ben Olsaydım" Dizi Oyuncuları ve Konusu

ben olsaydım dizi oyuncuları, ben olsaydım ne zaman başlıyor, ben olsaydım dizi konusu, ben olsaydım hangi kanalda Yeni yayın dönemi ile birlikte kanallar yepyeni dizilerini izleyicisi ile buluşturmaya devam ediyor. Yeni başlayan diziler olduğu kadar kısa bir zaman içinde farklı dizilerde ekranlarda oynamaya başlayacak. Star tv nin yepyeni dizilerinden biride "Ben Olsaydım".. Ben...
  4. Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

kertenkele dizisi hangi kanalda, kentenkele dizi oyuncuları, kertenkele ne zaman başlıyor, kertenkele dizi konusu ATV ekranların da çok yakın da başlayacak olan"Kertenkele" dizisi izleyicisi ile buluşmak için artık gün sayıyor. Kertenkele dizisinin oyuncuları ve konusuna gelince; Profesyonel bir hırsızın sahte imam iken yaşadığı gerçek aşkın hikâyesi… İstanbul gecelerinin iflah...
  5. Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

unutamadım dizisi ne zaman başlıyor,unutamadım hangi kanalda,unutamadım oyuncuları,unutamadım dizi özeti Gold Film’in yapımını üstlendiği Unutamadım filmi yakında Star Tv ekranlarında olacak. Gold Film yapım şirketinin sahibi olan Faruk TURGUT verdiği demeçte Emrah’ın Kaymakam olarak rol alacağı filmin oyuncu çekimleri ve senaryosu hazır dedi. Unutamadım filmi yakında çekimlere Milas’ta...

Sayfayı Paylaş