gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

reçellerim şekerleniyor çözümü var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar binbir emekle yazdan yaptığım reçelllerim şekerlenmeye başlamış.Ne yapacağım ben şimdi, başına gelen var mı bir akıl verin ne olur :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Reçel veya marmelat şekerlenirse biraz su koyarak yeniden kaynatın. Normal duruma döner fakat rengi biraz koyulaşır. Şekerlenmiş bir reçeli kabıyla beraber sıcak suyun içine koyarsanız şekerlenmeyi gidermiş olursunuz. Şekerlenme eğer çok ise bir kilo reçele bir çay bardağı su ve bir çorba kaşığı alkol katıp bir iki taşım kaynatın.

reçellerim şekerleniyor çözümü var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceviz reçeli nasıl yapılır bilen var mı

Ceviz reçeli nasıl yapılır bilen var mı

Arkadaşlarım ceviz reçeli yapacağım tam olarak tarifi ve nasıl yapıldığını anlatan bir görsel video yada bir yazı var mı sağolun ?
  2. saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

saçlarım çok dökülüyor çözümü olan var mı ?

merhaba hanımlar son zamanlarda inanılmaz derecede saçlarım dökülüyor kestirdim ama yinede saç dökülmelerinin önüne geçemedim öyle kalitesiz şampuanda kullanmıyorum ama saçlarım çok seyrekleşti ve bu durum bir bayan olarak iyice canımı sıkmaya başladı. Sizler dökülen saçlar için hangi şampuanları kullanıyorsunuz ve faydaları oluyormu eğer verebilirseniz saç dökülmesine karşı bitkisel bakım...
  3. bacak arasındaki kararmalara bitkisel çözüm var mı

bacak arasındaki kararmalara bitkisel çözüm var mı

merhaba ben epilasyon yapıyorum ama belli bir süre sonra bacak aralarımda kararma başladı bundan nasıl kurtulabilirim?
  4. Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Herkese merhaba mutfagima karincalar basti oldurmek istemiyorum ama... Limon koydum gitmediler,domates sapi koydum yine ayni,tabletleride koyduk ama yine geziniyorlar :( kesin cozumu ilac ama evde 11aylik bir kizim var tehlikeli sizin de %100 kurtuldum diyebileceginiz onerileriniz var mi ?
  5. ufak miyomlara çözüm var mı?

ufak miyomlara çözüm var mı?

4-6 cm arası miyomların ameliyatla alındığını biliyorum daha ufaklarına başka hangi tedaviler uygulanıyor?hamileliğe engel değil ama hala hamile kalamadım. eşim içinse sadece spermin sıvılaşması zor oluyor dedi dr onun içinde ayrı tedavi mi görmesi lazım yoksa benim tedavi olmam yeterli mi miyomlarla ilgili?

Sayfayı Paylaş