gebe
  1. nagihan1

nagihan1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Reçelli Rulo Pasta Tarifi [Video]

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında nagihan1 tarafından paylaşıldı.

Rulo Pasta Kek Malzeme Listesi 3 yumurta(Sarılarını Ve Aklarını Ayırın) 100 gram şeker
    40 gram un
    40 gram nişasta
    Biraz Tuz

Rulo Pasta İç Malzemeleri
    Ahududu yada Reçel

Rulo Pasta Üzeri İçin
    Pudra Şekeri

Reçelli Rulo Pasta Tarifi [Video] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yıldönümümüz için rulo yaş pasta tarifi acil !!

yıldönümümüz için rulo yaş pasta tarifi acil !!

Yıldönümümüz yaklaşıyor ve ben kendi ellerimle eşime pasta yapmak istiyorum. Biraz araştırdım ama istediğim gibi bir şey bulamadım. Rulo yaş pasta yapmak istiyorum ve sizlerden tariflerinizi bekliyorum..
  2. Snickers Pasta Tarifi [Video]

Snickers Pasta Tarifi [Video]

Özellikle çocukların çok seveceği ve misafirlerinize lezzetli bir sunum olacak bu pasta tarfi ile damaklar da vazgeçilmez bir lezzet bırakacaksınız. Pastamızın yapılış aşamalarını videolu bir şekil de sizler için paylaşıyoruz. Dip Not: Tarifi deneyenlerin yorumlarını sabırsızlıkla bekliyoruz. [MEDIA]
  3. Mozaik Pasta Tarifi [Video]

Mozaik Pasta Tarifi [Video]

Malzeme Listesi 2 su bardağı toz şeker 2 su bardağı pastorize süt 1 paket katı margarin 1 paket vanilya 5 paket bisküvi 1 paket kakao(50 gr.) [MEDIA]
  4. Ispanaklı Rulo Pasta Tarifi

Ispanaklı Rulo Pasta Tarifi

ıspanaklı rulo pasta, ıspanaklı rulo pasta nasıl yapılır, rulo pasta tarifleri, kolay rulo pasta tarifleri, ıspanaklı pasta tarifi Hazır mevsimini de yaşıyorken sizlere ev halkı ve misafirlerinize oldukça lezzetli ve görsel olarakda şık bir sunum olacak ıspanaklı rulo pasta tarifini paylaşıyoruz. Ispanaktan da pasta olurmu demeyin ben ıspanaklı kekini sürekli yapıyorum ve enfes oluyor içindeki...

Sayfayı Paylaş