gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

"Recep İvedik 2" vizyona girmeden polemik başladı

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

polemik elveda rüyalarım 13 Şubat'ta vizyona girecek "Recep İvedik 2"nin başarısından emin olduğunu söyleyen Şahan Gökbakar, filmini eleştirenlere sert çıktı: "Geçemiyorsan susacaksın."
    Şahan Gökbakar, "Recep İvedik"i eleştirenlere çok sert çıktı. Kendisinden sonra kimsenin gişe rekoru kıramadığını söyleyen Gökbakar, "Susmanın vakti geldi sanırım. Herkes konuşuyor, rekorumu kıramadıysanız susun. Bir filme insanlar gitmiş ve gülmüş, film rekor kırmış. Ben hiçbir zaman samimiyetsiz konuşmam, politik hiç davranamam. İçimden ne geliyorsa onu söylerim...

Herkes hissettiği şeyi söylesin. Ben de bunu beklerim. Ancak hissedilen şey hakarete varmamalı. Bizim filmimiz ve benim rakamım belli. Başarı çok net. Dolayısıyla benim sinirlenmemi, üzülmemi gerektirecek hiçbir şey yok ortada.

"Recep İvedik 2" vizyona girmeden polemik başladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Recep İvedik 2 de evlenirim

Recep İvedik 2 de evlenirim

İlahi Bengü, yani filmde tanıştın ikincisinde nişan üçücüsünde evlilik, yahu peki recep ivedik 2 çıkmazsa ne olcak :D:D BENGÜ, 7 AYDIR BİRLİKTE OLDUĞU İŞADAMI SEVGİLİSİ AKIN ALTAN İLE HENÜZ NİŞANLANMADIĞINI SÖYLEDİ. Sevgilisiyle ilk kez 'Recep İvedik' filmini izlerken tanıştığını söyleyen Bengü, 'Recep İvedik bize uğurlu geldi. Şahan, İvedik 2'yi çektiği zaman nişan yaparım artık. Allah'ın...
  2. 'Recep İvedik 2' filminin yıldızı İvedik'in babaannesi olacak!

'Recep İvedik 2' filminin yıldızı İvedik'in babaannesi olacak!

Süper Babaanne RECEP İVEDİK'İN SÜPER BABAANNESİ Çekimleri devam eden 'Recep İvedik 2' filminin yıldızı İvedik'in babaannesi olacak! Gülsen Özbakan'ın canlandırdığı babaanne karakterini izleyenler, Recep İvedik'in kime benzediğini anlayacak. Tüm zamanların en çok izlenen filmi olarak seyirci ve hasılat rekorunu elinde bulunduran "Recep İvedik"in devam filminin çekimleri, İstanbul'da...
  3. Recep İvedik 2 Geliyor

Recep İvedik 2 Geliyor

ŞUBAT'TA VİZYONA GİRECEK FİLMİN HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR Tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi unvanını taşıyan 'Recep İvedik'in ikinci filminin çekimleri tamamlandı. Bu yıl gösterime girenler arasında en yüksek izleyici rekorunu 31 hafta gösterimde kalarak toplam 4 milyon 301 bin 641 izleyici ile elde eden Recep İvedik 2'nin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirildi. Senaryosunu Şahan...
  4. Recep İvedik 2 Davosta olsaydı

Recep İvedik 2 Davosta olsaydı

Her ne kadar değişik çevrelerden eleştri alsada, sosyal içeriği yok densede insanları güldürmenin çok zor olduğu bu ülkede iyi iş yapıyor Recep ivedik. Kimbilil, Beklide Recep İvedik 3 Gelecektir :D ŞAHAN GÖKBAKAR, BAŞBAKAN'IN DAVOS TAVRINI YORUMLADI: İVEDİK GİBİ BİR TEPKİ AMA RECEP İVEDİK OLSAYDI, O MODERATÖRÜN KOLUNU KIRARDI!.. Cuma günü vizyona girecek olan 'Recep İvedik 2' ile ilgili...
  5. bu film vizyona girmeden tıklanma rekoru kırdı

bu film vizyona girmeden tıklanma rekoru kırdı

Irak sınırında 40 Türk askeri! O sahne şimdiden internette tık rekoru kırdı bile!... Bu cuma vizyona girecek filmin fragmanı; Bir yandan Kürt açılımı bir yandan da şehit haberleri.. İşte bu atsomferde 16 Ekim'de yani bu cuma vizyona girecek "Nefes" filmi çok konuşulacak.. Irak sınırında görevli 40 askerin hikayesinin anlatıldığı sinema filmi mehmetçiğin destansı öyküsünü anlatıyor....

Sayfayı Paylaş