gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

recep ivedik 22 şubatta sinamalarda

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[flash]http://www.metacafe.com/fplayer/1047986/.swf[/flash]

recep ivedik 22 şubatta sinamalarda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. recep ivedikle sohbet

recep ivedikle sohbet

recep ivedikle konuşma oyunu recep ivedikle sohbet et sohbet oyunu konuşma et :dp47: Ailenizden biraz bahsedebilir misiniz? - Anamı babamı bırak da bana neden böle garip sorular soruyon onu bana bi anlat bakalım. Nedir senin derdin arkadaşım? Kafan mı iyi anlamadım ki! Bu soru hoşunuza gitmedi, peki nereli olduğunuzu öğrensek? Allah Allaaaah! Sana ne arkadaşım! Bela mısın anlamadım ki!...
  2. Recep İvedik Nickleri

Recep İvedik Nickleri

Gonuşma leyyyn bana bi coker versene. salihh abiii sen fakeboka üye misin? çimlere basma konan çimleri eziyorsun gompleksliyim , agresifiimmmm. benim böyle durduğuma bakmayın içime girdiğiniz zaman kedi gibi bir insanımdır pala remzi çok gonuşuyon suus leeeyn soruma cevap ver uleeeyn msnde çok gonuşma leyyyn
  3. Recep İvedik işte

Recep İvedik işte

espritüel Şahan gökbakar'ın yakın çevresi ister istemez onun şakalarına komik yorumlarına maruz kalıyorlar.. 'YALIN'A FENA GEÇİRDİM' KANAL D'DE ÖMÜR GEDİK'İN SUNDUĞU 'CİNEMANİA' PROGRAMINA KONUK OLAN ŞAHAN GÖKBAKAR, BİR ÇOK ÜNLÜ GİBİ KENDİSİNİN DE PLAY STATİON HASTASI OLDUĞUNU SÖYLEDİ.... Genelde 5-6 kişilik bir arkadaş grubuyla oynadığını anlatan Gökbakar, bir ara Yalın'la da oynadığını...
  4. Recep İvedik ifadeleri

Recep İvedik ifadeleri

recep ivedik ifadeleri recep ivedik ifadeler smiley
  5. recep ivedik msn sözleri

recep ivedik msn sözleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş