gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Recep İvedik 3 hakkında bilgiler

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Recep İvedik fırtınası üçüncü seriyle devam ediyor.İlk iki seride gayet başarılı olan ve izlenme rekorları kıran film için bakalım üçüncü seri vizyona gördiği zaman aynı şeyleri söyleyebilecekmiyiz. Recep İvedik3 12 Şubat'ta sinemalarda vizyona giriyor.bakalım Recep bu seride yine neler karıştıracak:)
    Yönetmen: Togan Gökbakar
    Oyuncular: Şahan Gökbakar, Zeynep Çamcı, Mehmet Yumurtacı, Sevim Yatlılar

Senaryo: Can Ali Sabuncu, Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar
    Görüntü Yönetmeni: Ertunç Şenkay
    Müzik: Oğuz Kaplangı
    Tür: Komedi
    Süre: 90 dk.
    Yapım: 2010, Türkiye
    Dağıtım: Özen Film

Gösterim tarihi: 12 Şubat 2010

Resmi Web Sitesi: Recep İvedik 3

Konu: Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih'ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz. Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep'in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep'in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    lanet olsun yaa gıcık oluyorum bu adamaa :D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Gıcık olacak bişey yok yeni filmi ile gelecek yakında :D

Recep İvedik 3 hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. recep ivedikle sohbet

recep ivedikle sohbet

recep ivedikle konuşma oyunu recep ivedikle sohbet et sohbet oyunu konuşma et :dp47: Ailenizden biraz bahsedebilir misiniz? - Anamı babamı bırak da bana neden böle garip sorular soruyon onu bana bi anlat bakalım. Nedir senin derdin arkadaşım? Kafan mı iyi anlamadım ki! Bu soru hoşunuza gitmedi, peki nereli olduğunuzu öğrensek? Allah Allaaaah! Sana ne arkadaşım! Bela mısın anlamadım ki!...
  2. Recep İvedik 3 isteriiik

Recep İvedik 3 isteriiik

recep ivedik 3 gelecekmi ŞAHAN GÖKBAKAR'IN 'AMELE DOLU' DEDİĞİ FACEBOOK'TA RECEP İVEDİK'E DESTEK YAĞIYOR! GRUPLAR KURULDU, BASKI YOĞUN: RECEP İVEDİK-3'Ü İSTERİZ .. Facebook'taki 'abazan ameleler', Recep İvedik'e sahip çıktı! Karakteri yaratan Şahan Gökbakar'ın, 'Bu site amele kaynıyor. Asosyal abazanlar, 'yeni kız düşmüş mü?' diye giriyor' dediği facebook'ta 'İvedik salgını' başladı. Öve...
  3. Recep İvedik ifadeleri

Recep İvedik ifadeleri

recep ivedik ifadeleri recep ivedik ifadeler smiley
  4. Recep İvedik 3

Recep İvedik 3

itiraf edeyim ivediki hiç sinemada izlemedim değermi bilemem ama meraklıları için işte fragman... ........Fragman.... Yapım: 2010 ~ Türkiye Tür: Gençlik, Komedi Yönetmen: Togan Gökbakar Senaryo: Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar, Serkan Altuniğne Yapımcı: Faruk Aksoy, Mehmet Soyarslan Dağıtım: Özen Film
  5. "Recep İvedik 4" İlk 3 Günde İzlenme Rekoru Kırdı!

"Recep İvedik 4" İlk 3 Günde İzlenme Rekoru Kırdı!

recep ivedik 4, recep ivedik serisi, recep ivedik 4 izlenme oranı Sevgili melekler, Şahan Gökbakar'ın merakla beklenen filmi Recep İvedik 3 sonunda görücüye çıktı. Vizyona girdiğinden itibaren ilk 3 günde izlenme rekorları kıran film tam 1 milyon 640 bin kişi tarafından izlendi. Tüm zamanların en büyük ilk 3 gün rekorunu kıran filmle bu rakam sinemaların da yüzünü güldürdü. Hafta sonu...

Sayfayı Paylaş