gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Recep İvedik 3 isteriiik

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

recep ivedik 3 gelecekmi [​IMG] ŞAHAN GÖKBAKAR'IN 'AMELE DOLU' DEDİĞİ FACEBOOK'TA RECEP İVEDİK'E DESTEK YAĞIYOR! GRUPLAR KURULDU, BASKI YOĞUN: RECEP İVEDİK-3'Ü İSTERİZ ..

Facebook'taki 'abazan ameleler', Recep İvedik'e sahip çıktı! Karakteri yaratan Şahan Gökbakar'ın, 'Bu site amele kaynıyor. Asosyal abazanlar, 'yeni kız düşmüş mü?' diye giriyor' dediği facebook'ta 'İvedik salgını' başladı.

Öve öve bitiremediler
    Şahan'ın sözlerine aldırmayan facebook üyeleri, 50'den fazla 'Recep İvedik' sayfası açtı. Bu gruplara 190 bin kişi üye oldu ve filme övgüler yağdırdı. Hatta 'Recep İvedik- 3 de çekilsin' diye grup açıldı, sıkı bir lobi faaliyeti başladı.

'Neden olmasın' diyor

Şahan Gökbakar, 'Recep İvedik-3 de gelecek mi?' sorusuna, 'Şu anda aklımda bir hikaye yok. Ama böyle bir hikaye çıkarsa, neden olmasın?' cevabını veriyor.

2. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Recep İvedik 3 isteriiik
    valla acıkcası sadece 1i izledim ve ikiyi izlemeyi düsünmüyorum benim tarzim bir flim degıl...3üde kesinlikle izlicegimi düsünmüyorum...

Recep İvedik 3 isteriiik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. recep ivedikle sohbet

recep ivedikle sohbet

recep ivedikle konuşma oyunu recep ivedikle sohbet et sohbet oyunu konuşma et :dp47: Ailenizden biraz bahsedebilir misiniz? - Anamı babamı bırak da bana neden böle garip sorular soruyon onu bana bi anlat bakalım. Nedir senin derdin arkadaşım? Kafan mı iyi anlamadım ki! Bu soru hoşunuza gitmedi, peki nereli olduğunuzu öğrensek? Allah Allaaaah! Sana ne arkadaşım! Bela mısın anlamadım ki!...
  2. recep ivedik msn sözleri

recep ivedik msn sözleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Recep İvedik 3

Recep İvedik 3

itiraf edeyim ivediki hiç sinemada izlemedim değermi bilemem ama meraklıları için işte fragman... ........Fragman.... Yapım: 2010 ~ Türkiye Tür: Gençlik, Komedi Yönetmen: Togan Gökbakar Senaryo: Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar, Serkan Altuniğne Yapımcı: Faruk Aksoy, Mehmet Soyarslan Dağıtım: Özen Film
  4. Recep İvedik 3 hakkında bilgiler

Recep İvedik 3 hakkında bilgiler

Recep İvedik fırtınası üçüncü seriyle devam ediyor.İlk iki seride gayet başarılı olan ve izlenme rekorları kıran film için bakalım üçüncü seri vizyona gördiği zaman aynı şeyleri söyleyebilecekmiyiz. Recep İvedik3 12 Şubat'ta sinemalarda vizyona giriyor.bakalım Recep bu seride yine neler karıştıracak:) Yönetmen: Togan Gökbakar Oyuncular: Şahan Gökbakar, Zeynep Çamcı, Mehmet Yumurtacı, Sevim...
  5. "Recep İvedik 4" İlk 3 Günde İzlenme Rekoru Kırdı!

"Recep İvedik 4" İlk 3 Günde İzlenme Rekoru Kırdı!

recep ivedik 4, recep ivedik serisi, recep ivedik 4 izlenme oranı Sevgili melekler, Şahan Gökbakar'ın merakla beklenen filmi Recep İvedik 3 sonunda görücüye çıktı. Vizyona girdiğinden itibaren ilk 3 günde izlenme rekorları kıran film tam 1 milyon 640 bin kişi tarafından izlendi. Tüm zamanların en büyük ilk 3 gün rekorunu kıran filmle bu rakam sinemaların da yüzünü güldürdü. Hafta sonu...

Sayfayı Paylaş