gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

'Recep İvedik' kendi rekorunu kırdı

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Recep İvedik, tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi unvanını Recep İvedik 2'ye kaptırdı!

2008 yılında seyirciyle buluşan ve 4 milyon 301 bin 641 seyirci rakamıyla Türk sinemasının en çok izlenen filmi unvanını elinde bulunduran “Recep İvedik” filminin rekorunu, yine Recep İvedik kırdı.

5. haftasında 4 milyon 306 bin 698 kişi tarafından izlenen “Recep İvedik 2” Türk sinemasının en çok izlenen filmi unvanının yeni sahibi oldu.

YERLİ FİLMDE TOP 5

1. Recep İvedik 2 4.306.698
    2. Recep İvedik 1 4.301.641
    3. Kurtlar Vadisi Irak 4.256.567
    4. G.O.R.A. 4.001.711
    5. Babam ve Oğlum 3.831.567

'Recep İvedik' kendi rekorunu kırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Matematik dehası kendi rekorunu kırdı

Matematik dehası kendi rekorunu kırdı

Fransız matematik dehası Alexis Lemaire, 200 basamaklı sayının 13. kuvvetini kafadan 1 dakika 10 saniyede hesaplayarak kendi dünya rekorunu kırdı. Paris yakınlarındaki Reims'te yapay zeka üzerine doktorası bulunan 27 yaşındaki Lemaire, Londra'daki Bilim müzesinde, bilgisayarın rastgele seçtiği 200 haneli sayının, bir sayının kendisiyle 13 kere çarpılmasıyla elde edilen 13. kuvvetini...
  2. recep ivedikle sohbet

recep ivedikle sohbet

recep ivedikle konuşma oyunu recep ivedikle sohbet et sohbet oyunu konuşma et :dp47: Ailenizden biraz bahsedebilir misiniz? - Anamı babamı bırak da bana neden böle garip sorular soruyon onu bana bi anlat bakalım. Nedir senin derdin arkadaşım? Kafan mı iyi anlamadım ki! Bu soru hoşunuza gitmedi, peki nereli olduğunuzu öğrensek? Allah Allaaaah! Sana ne arkadaşım! Bela mısın anlamadım ki!...
  3. Recep İvedik Nickleri

Recep İvedik Nickleri

Gonuşma leyyyn bana bi coker versene. salihh abiii sen fakeboka üye misin? çimlere basma konan çimleri eziyorsun gompleksliyim , agresifiimmmm. benim böyle durduğuma bakmayın içime girdiğiniz zaman kedi gibi bir insanımdır pala remzi çok gonuşuyon suus leeeyn soruma cevap ver uleeeyn msnde çok gonuşma leyyyn
  4. Recep İvedik ifadeleri

Recep İvedik ifadeleri

recep ivedik ifadeleri recep ivedik ifadeler smiley
  5. "Recep İvedik 4" İlk 3 Günde İzlenme Rekoru Kırdı!

"Recep İvedik 4" İlk 3 Günde İzlenme Rekoru Kırdı!

recep ivedik 4, recep ivedik serisi, recep ivedik 4 izlenme oranı Sevgili melekler, Şahan Gökbakar'ın merakla beklenen filmi Recep İvedik 3 sonunda görücüye çıktı. Vizyona girdiğinden itibaren ilk 3 günde izlenme rekorları kıran film tam 1 milyon 640 bin kişi tarafından izlendi. Tüm zamanların en büyük ilk 3 gün rekorunu kıran filmle bu rakam sinemaların da yüzünü güldürdü. Hafta sonu...

Sayfayı Paylaş