gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Recep İvedik Sözü Sınav Sorusu Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

'Recep İvedik 2' filmi sınav sorusu oldu. Öğrencilere "Recep İvedik'in sıklıkla kullandığı ve pek manidar olan 'Ekinler boy vermeden kör buzağı topallamaz' özdeyişi aşağıdaki gelişim ilkelerinden hangisine örnek oluşturur?" diye soruldu. TWITTER'DA PAYLAŞTI

Arkadaşlarının ikazı üzerine soru kitapçığını bulduran Şahan Gökbakar, bu duruma çok şaşırdı.

Sınav sorusunu Twitter hesabında paylaşan ünlü komedyen durumu şöyle değerlendirdi:

"Bu da oldu ya, artık ne diyeyim!"

Not: "Ekinler baş vermeden" zaman belirtmek için kullanılmıştır. Ekin zamanı ise Eylül ayıdır. "Topallayan kör buzağı" ise yeni doğmuş, henüz gözleri açılmamış ve ayağa kalkmaya çalışan buzağıdır.

Özetle "ekinler baş vermeden" yani hasat zamanı gelmeden; "kör buzağı topallamaz" yani inek doğum yapmaz.

Recep İvedik Sözü Sınav Sorusu Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. recep ivedikle sohbet

recep ivedikle sohbet

recep ivedikle konuşma oyunu recep ivedikle sohbet et sohbet oyunu konuşma et :dp47: Ailenizden biraz bahsedebilir misiniz? - Anamı babamı bırak da bana neden böle garip sorular soruyon onu bana bi anlat bakalım. Nedir senin derdin arkadaşım? Kafan mı iyi anlamadım ki! Bu soru hoşunuza gitmedi, peki nereli olduğunuzu öğrensek? Allah Allaaaah! Sana ne arkadaşım! Bela mısın anlamadım ki!...
  2. Recep İvedik 3 isteriiik

Recep İvedik 3 isteriiik

recep ivedik 3 gelecekmi ŞAHAN GÖKBAKAR'IN 'AMELE DOLU' DEDİĞİ FACEBOOK'TA RECEP İVEDİK'E DESTEK YAĞIYOR! GRUPLAR KURULDU, BASKI YOĞUN: RECEP İVEDİK-3'Ü İSTERİZ .. Facebook'taki 'abazan ameleler', Recep İvedik'e sahip çıktı! Karakteri yaratan Şahan Gökbakar'ın, 'Bu site amele kaynıyor. Asosyal abazanlar, 'yeni kız düşmüş mü?' diye giriyor' dediği facebook'ta 'İvedik salgını' başladı. Öve...
  3. Recep İvedik işte

Recep İvedik işte

espritüel Şahan gökbakar'ın yakın çevresi ister istemez onun şakalarına komik yorumlarına maruz kalıyorlar.. 'YALIN'A FENA GEÇİRDİM' KANAL D'DE ÖMÜR GEDİK'İN SUNDUĞU 'CİNEMANİA' PROGRAMINA KONUK OLAN ŞAHAN GÖKBAKAR, BİR ÇOK ÜNLÜ GİBİ KENDİSİNİN DE PLAY STATİON HASTASI OLDUĞUNU SÖYLEDİ.... Genelde 5-6 kişilik bir arkadaş grubuyla oynadığını anlatan Gökbakar, bir ara Yalın'la da oynadığını...
  4. recep ivedik msn sözleri

recep ivedik msn sözleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Recep İvedik Filmi Sınav Sorusu oldu

Recep İvedik Filmi Sınav Sorusu oldu

Recep İvedik Filmi Sınav Sorusu Recep İvedik 2 Filmindeki Atasözü Sınav Sorusu Oldu Gülerek izlediğimiz hatta gülmek için bir kaç defa izlediğimiz, gelmiş geçmiş en iyi komedi Türk filmleri arasında gişe rekorları kıran Recep İvedik 2 filmi sınav sorusu oldu Melek'lerim. 'Recep İvedik 2' filmi sınav sorusu oldu. Öğrencilere "Recep İvedik'in sıklıkla kullandığı ve pek manidar olan...

Sayfayı Paylaş