gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

recep ivedik ve amazon aşkı

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; }
    Recep İvedik filminin Sibel’i Fatma Toqbaş, “Avanak Kuzenler” filminin çekimlerindeki cesaretiyle parmak ısırttı…

At binme sahnesinde dublör kullanmayı reddeden Fatma, ata kendisi bindi ve tıpkı bir amazon kadını gibi şov yaptı…

Toptaş'ın, bindiği atı şaha kaldırma sahnesi için yönetmen Oğuzhan Tercan dublör hazırlığı yaparken, genç oyuncu "Böyle bir sahne için dublöre ihtiyacım yok" diyerek atın üstüne atladı. Kimseden yardım almadan atını şaha kaldırmayı başaran Fatma Toptaş, çekim sonrası yönetmen Tercan'dan 'bir daha asilik yapmaması' için uyarı aldı. Yönetmenini kızdırsa da, tehlikeli bir sahnede gösterdiği başarı nedeniyle film ekibi tarafından alkışlanan Fatma Toptaş, rolüne hazırlanırken aldığı at binme derslerinin büyük faydasını gördü.
    Güzel oyuncu, uyarı almasına neden olan sahne hakkında şunları söyledi: "Sette benden başka herkes tedirgindi. Çünkü oldukça zor bir sahne çekilecekti. Bindiğim atı şaha kaldırarak 'Avanak Kuzenler'in imdadına yetişecektim. Yönetmenimiz Oğuzhan Tercan bu sahnede başıma bir hal gelmemesi için oldukça titiz davranıyordu. Ben bir anda ata binip, çekime başlayabileceğimizi söyleyince herkes şaşırdı. Görüntü yönetmenimiz Ertunç Bey, hemen kameranın başına geçti. Bir hobimi işimde kullanmaktan büyük haz aldım. Sanıyorum herkes de bu zor çekimin sorunsuz halledilmesine sevinmiştir."

İŞTE FATMA'NIN ŞOVU

[​IMG][​IMG][​IMG]

recep ivedik ve amazon aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google Recep İvedik

Google Recep İvedik

Buyrun........
  2. Mustafa Altıoklar'dan Recep İvedik ve Arog'a Ağır Eleştiri

Mustafa Altıoklar'dan Recep İvedik ve Arog'a Ağır Eleştiri

ALTIOKLAR, 'AROG' VE 'RECEP İVEDİK' FİLMLERİNE AĞIR ELEŞTİRİLERDE BULUNDU. Yönetmen Mustafa Altıoklar, TED Ankara Koleji Söyleşi Günleri kapsamında öğrencilerle bir araya geldi. Altıoklar, konuşmasında 'AROG' ve 'Recep İvedik' filmlerine ağır eleştirilerde bulundu. Sinemanın bir sanat dalı olduğunu belirten Altıoklar, iyi bir filmin yan hikâyeler taşıdığını ifade etti. 'Recep...
  3. Recep İvedik 3 isteriiik

Recep İvedik 3 isteriiik

recep ivedik 3 gelecekmi ŞAHAN GÖKBAKAR'IN 'AMELE DOLU' DEDİĞİ FACEBOOK'TA RECEP İVEDİK'E DESTEK YAĞIYOR! GRUPLAR KURULDU, BASKI YOĞUN: RECEP İVEDİK-3'Ü İSTERİZ .. Facebook'taki 'abazan ameleler', Recep İvedik'e sahip çıktı! Karakteri yaratan Şahan Gökbakar'ın, 'Bu site amele kaynıyor. Asosyal abazanlar, 'yeni kız düşmüş mü?' diye giriyor' dediği facebook'ta 'İvedik salgını' başladı. Öve...
  4. recep ivedik msn sözleri

recep ivedik msn sözleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş