gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

recep ivedikle sohbet

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

recep ivedikle konuşma oyunu recep ivedikle sohbet et sohbet oyunu konuşma et :dp47: Ailenizden biraz bahsedebilir misiniz?
    - Anamı babamı bırak da bana neden böle garip sorular soruyon onu bana bi anlat bakalım. Nedir senin derdin arkadaşım? Kafan mı iyi anlamadım ki!

Bu soru hoşunuza gitmedi, peki nereli olduğunuzu öğrensek? Allah Allaaaah! Sana ne arkadaşım! Bela mısın anlamadım ki! Hadi git benim canımı sıkma... Yürü git layn!

En azından eğitim durumunuzu öğrensek?

- Lise terk amma kendimi geliştirdiğim kanaatingdeyim. En kral entilekteli, afedersin, donumda silkelerim. Hayat adamıyım ben. Britanikha takib ederim. Gerçi sen nerden bilecen britanikha falan...

Şimdiye kadar ne tür işlerde çalıştınız? En sevdiğiniz işiniz hangisiydi?

- Konuşma layn!

Maddi durumunuz nasıl? İyi kazanıyor musunuz?

- Kadınıng yaşı, erkeğin maaşı sorulmaz koçuum. Biraz yol yordam öğren dingil!

Artık ünlüsünüz. Kankanız olan veya kıl olduğunuz sanatçılar var mı?

- Benim kimseyle derdim olmaz arkadaş.

Agresif olduğunuzu sık sık söylüyorsunuz. Tavırlarınızdan da gözüküyor. Neden bu agresiflik?

- Yapı meselesi... Anlatabiliyo muyum.

Çok çabuk sinirleniyorsunuz. Hiç adam dövdünüz mü?

- Çooooook!

En yakın arkadaşınız kim? Onu en yakın arkadaşınız yapan özellikleri ne?

- Salih abiyi severim, esaslı ve saf adam, samimi. Diğerleri gibi, afedersin, her tarafı ayrı oynamaz. O da benim gibi komplexli... Meslea bunun bakhalı var. "O bakhal değil market" diye tutturdu geçen gün. Biz de buna gaz veriyoz tabi. O da sevinsin, neticede tek dostum diyebilirim.

Kaşlarınız ve sakallarınız çok dikkat çekiyor. Epilasyon yaptırmayı, kaşlarınızı aldırmayı düşünüyor musunuz?

- Adam gibi konuş haddini bil. Denyooo.

Tamam sinirlenmeyin. Nerelerden giyinirsiniz?

- Bizim mahallede Selçuk giyim, triko, tekstil, diye bir yer var ordan alırım.

Küpe takar mısınız?

- Artık konuşma layn!

Hayvan besler misiniz? Tercihiniz kedi mi olur köpek mi?

- Tabii beslenmeme özen gösteririm. İnsan da bir çeşit hayvan değil mi yani.

Gece hayatınız var mı? Nasıl mekanlara takılıyorsunuz?

- Genelde pencerenin önündeyim.

Favori içkiniz nedir?

- Bira tabii ki. İki tane çaktım mı keyfim yerine gelir.

Bir garsonu lokantada nasıl çağırırsınız?

- Laaayn bah bakim buraaa! deyince hemen gelir garson.

Seyahate gitmeyi sever misiniz? Mesela terchiniz deniz tatili mi, yayla tatili mi, kültür gezileri midir?

- Hiçbirini tercih etmem. Benim pencere önü püfür püfür...

Ipod’unuz var mı? Varsa içindeki 5 şarkıyı söyler misiniz?

- Aypod’um falan yok, kasetçalar daha iyi. Yerlilerden Akrep Nalan severim, yabancılardan da sınup dog kafalı oğlan haa...

Filmde de göreceğimiz gibi şimdi hayatınızda Sibel fırtınası esiyor. Sevgililer gününde ona hediye aldınız mı?

- Sibel falan deme bana. Kendisiyle ilgili konuşmuom. Aile kurumuna saygım olduğundan yakışık almaz.

İlk aşkınızı hatırlıyor musunuz?

- Aşk maşk bana göre değil.

Peki kaç kız arkadaşınız oldu?

- Şu ana kadar arkadaşlarım hep erkek oldu. Hiç kız denk gelmedi. Gelse onla da arkadaşlık ederim neden etmeyim.

Bir kadınla ilk randevunuzda neler yaparsınız?

- Randevuya gitmem. Ben spontan yaşarım. Serzenişli bir tarzım var.

Sevgilinizin dekoltesine, makyajına filan karışır mısınız?

- Hiç sevgilim olmadı ki karışayım.

Nasıl kadın seversiniz? Star mı, uvertür mü, ev kadını mı?

- Analarımız gibi kadınlar kalmadı artık. Vallaha yooook!

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: recep ivedikle sohbet
    paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık canım.

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: recep ivedikle sohbet

recep ıvedık ya..ıkı kez gıttım fılmıne..koptum kızlar...emegıne saglık hayatım

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhabalar zizlere hayranım

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Lise terk amma kendimi geliştirdiğim kanaatingdeyim. En kral entilekteli, afedersin, donumda silkelerim. Hayat adamıyım ben. Britanikha takib ederim. Gerçi sen nerden bilecen britanikha falan...

süperdi ya allahım koptum bu adama bide mide bulantımdan ....

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

7. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Recep sen salakmısınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

9. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Lise terk amma kendimi geliştirdiğim kanaatingdeyim. En kral entilekteli, afedersin, donumda silkelerim. Hayat adamıyım ben. Britanikha takib ederim. Gerçi sen nerden bilecen britanikha falan...

:haha:

10. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
  11. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    :haha: :haha:

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

13. kayıtsız üye

kayıtsız üye Forum Okuru

sohpet

ben recep ivedik'i çok seviyorum ve onlan sohpet etmekte cek istiyorum

14. Kayıtsız ÜyeBERAAT

Kayıtsız ÜyeBERAAT Forum Okuru

Recep sen ile konuşmak istiyorum böhhööööp

recep ivedikle sohbet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Recep İvedik Nickleri

Recep İvedik Nickleri

Gonuşma leyyyn bana bi coker versene. salihh abiii sen fakeboka üye misin? çimlere basma konan çimleri eziyorsun gompleksliyim , agresifiimmmm. benim böyle durduğuma bakmayın içime girdiğiniz zaman kedi gibi bir insanımdır pala remzi çok gonuşuyon suus leeeyn soruma cevap ver uleeeyn msnde çok gonuşma leyyyn
  2. Recep İvedik 3 isteriiik

Recep İvedik 3 isteriiik

recep ivedik 3 gelecekmi ŞAHAN GÖKBAKAR'IN 'AMELE DOLU' DEDİĞİ FACEBOOK'TA RECEP İVEDİK'E DESTEK YAĞIYOR! GRUPLAR KURULDU, BASKI YOĞUN: RECEP İVEDİK-3'Ü İSTERİZ .. Facebook'taki 'abazan ameleler', Recep İvedik'e sahip çıktı! Karakteri yaratan Şahan Gökbakar'ın, 'Bu site amele kaynıyor. Asosyal abazanlar, 'yeni kız düşmüş mü?' diye giriyor' dediği facebook'ta 'İvedik salgını' başladı. Öve...
  3. Recep İvedik işte

Recep İvedik işte

espritüel Şahan gökbakar'ın yakın çevresi ister istemez onun şakalarına komik yorumlarına maruz kalıyorlar.. 'YALIN'A FENA GEÇİRDİM' KANAL D'DE ÖMÜR GEDİK'İN SUNDUĞU 'CİNEMANİA' PROGRAMINA KONUK OLAN ŞAHAN GÖKBAKAR, BİR ÇOK ÜNLÜ GİBİ KENDİSİNİN DE PLAY STATİON HASTASI OLDUĞUNU SÖYLEDİ.... Genelde 5-6 kişilik bir arkadaş grubuyla oynadığını anlatan Gökbakar, bir ara Yalın'la da oynadığını...
  4. Recep İvedik ifadeleri

Recep İvedik ifadeleri

recep ivedik ifadeleri recep ivedik ifadeler smiley
  5. recep ivedik msn sözleri

recep ivedik msn sözleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş