recep tayyiple penguenn:):)

Konu, 'Karikatürler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

tayyiple ilgili komik videolar tayyiple ilgili karikatürler videolar komik sözler tayyip ile sözler

recep tayyiple penguenn:):) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Şeyh Recep Olayı

Şeyh Recep olayı Millî Mücadele’ye tepki olarak meydana gelmiş olaylardan biridir. Amasya görüşmeleri sırasında, Şeyh Recep ve arkadaşları 18 ve 19 Ekim 1919 tarihinde Sivas postahanesinden tehditle Padişah’a, Salih Paşaya ve Mustafa Kemal Paşaya üç mektup gönderirler. Mustafa Kemal Paşanın isteği üzerine Sivas Valisi Reşit Paşa tarafından Şeyh Recep ve arkadaşları tutuklanırlar. Şeyh Recep...
  2. recep ivedikle sohbet

recep ivedikle konuşma oyunu recep ivedikle sohbet et sohbet oyunu konuşma et :dp47: Ailenizden biraz bahsedebilir misiniz? - Anamı babamı bırak da bana neden böle garip sorular soruyon onu bana bi anlat bakalım. Nedir senin derdin arkadaşım? Kafan mı iyi anlamadım ki! Bu soru hoşunuza gitmedi, peki nereli olduğunuzu öğrensek? Allah Allaaaah! Sana ne arkadaşım! Bela mısın anlamadım ki!...
  3. Recep ayı

Recep ayinda görülen rüya, genellikle çikar. Bu ayda hayir kapilari açiktir. Ser olan her sey hayra dönüsür. Bu ayda hangi rüya olursa olsun, hayirla yorumlanir. Mutlaka hayirli çikar.Rüyada Recep ayini görmek, seref ve üstünlüge delalet eder. Çünkü Peygamber (SAV) Efendimiz bu ayda Miraca çikmistir. Bir baska rivayete görede: Bu ayda görülen rüya, kuvvetli olur, hayir kapilari açilir veseyler...
  4. Recep İvedik Nickleri

Gonuşma leyyyn bana bi coker versene. salihh abiii sen fakeboka üye misin? çimlere basma konan çimleri eziyorsun gompleksliyim , agresifiimmmm. benim böyle durduğuma bakmayın içime girdiğiniz zaman kedi gibi bir insanımdır pala remzi çok gonuşuyon suus leeeyn soruma cevap ver uleeeyn msnde çok gonuşma leyyyn
  5. recep ıvedık replıkler

Agresifiiiim gomplekliyiiiim ben adamın ülmüğünü sıkarım… Gonuşma Layn… -aç şu camı mamı, bu ne koku ya ? apış arası kokuyor resmen ya. kız: ya niye o tarafa baktın recep ivedik: memen koluma deydi ya, biraz panik oldum. -şuna az votka dolur bakam (koluna bağlı serumu uzatarak). kat görevlisi: pis sapık (recep köpüklü banyodan çıkma, sade bir havluyla kapıyı zorluyor.) recep...
  6. Google Recep İvedik

Buyrun........
  7. Recep İvedik 3

itiraf edeyim ivediki hiç sinemada izlemedim değermi bilemem ama meraklıları için işte fragman... ........Fragman.... Yapım: 2010 ~ Türkiye Tür: Gençlik, Komedi Yönetmen: Togan Gökbakar Senaryo: Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar, Serkan Altuniğne Yapımcı: Faruk Aksoy, Mehmet Soyarslan Dağıtım: Özen Film
  8. Recep İvedik mi Tosun mu???

Şahan Gökbakar ın hangi karakteri daha iyi sizce????
  9. Recep İvedik 4 Geliyor!

recep ivedik 4 recep ivedik recep ivedik serisi Sevgili melekler, ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Recep İvedik 4 filmi hazırlıklarına start verdiğini twitterdan duyurdu. İlk 3 filmi toplamda 12 milyon kişi tarafından izlenen ve rekor kıran Recep İvedik serisinin 4.filmini yazmaya başlayan Şahan Gökbakar, “Recep İvedik 4” senaryosunun kapak fotoğrafını “Hadi hayırlısı” notuyla Twitter'da...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. tayyip karikatürleri 2015

,
  2. tayyiple komik resimler

,
  3. tayyiple ilgili komik resimler

,
  4. tayibin komik resmi