recep tayyiple penguenn:):) | Melekler Mekanı FORUM - 26 Eylül 2016

recep tayyiple penguenn:):)

Konu, 'Karikatürler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    48
    tayyiple ilgili komik videolar tayyiple ilgili karikatürler videolar komik sözler tayyip ile sözler

recep tayyiple penguenn:):) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Diyarbakır'a gidiyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim mitingi için bugün Diyarbakır'a gidiyor. Erdoğan'ın 20 Ekim'de yaptığı ziyarette esnaf kepenk kapatmıştı. Başbakan Erdoğan, Kasım ayında DTP'nin protestoları arasında gerçekleştirdiği olaylı Güneydoğu gezisinin ardından bu kez seçim mitingi için Diyarbakır'a gidiyor. Başbakan Erdoğan Diyarbakır’a son olarak 20 Ekim 2008 tarihinde gitmişti....
  2. Recep Tayyip Erdoğan Daniska ne demek

recep tayyip erdoğan daniska daniska ne demek daniska anlamı Geçtiğimiz dönemlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan "Ben çevrecinin daniskasıyım" sözleriyle herkesi bier merak sardı; "nedir bu daniska" ya da "daniska ne demek" diye. Hatta o meraklılardan biride bize misafir olmuş ve sormuş "Yahu bu daniska ne demek?" diye. Biz de edindiğimiz bilgiler...
  3. Recep Tayyip Erdoğan Hayatı ve Biyografik Bilgileri

recep tayyip erdoğan recep tayyip erdoğan kimdir recep tayyip erdoğan hayatı Halen ülkemizin Başbakanlık görevini 31. Başbakan olarak sürdüren, AK Parti genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan hayatı hakkında kısaca bilgiler vermek istiyoruz melekler :) Tayyip Erdoğan, 26 Şubat 1954 yılında İstanbul’un Kasımpaşa semtinde doğdu. Erdoğan, ilkokulu Piyale Paşa İlkokulu’nda okudu. 1965 yılında...
  4. Rüyamda Recep Tayyip Erdoğan'ı gördüm yorumlarmısınız

Ay ben bu gece rüyamda başbakanımızı yani Recep Tayyip Erdoğan'ı gördüm, çok heyecanlandım, birlikte biryerlere gittik ama fazlasını hatırlamıyorum ne anlama gelir acaba ?
  5. Recep Tayyip Erdoğan'ın Logosundaki Büyük Sır!

recep tayyip erdoğanın logosu, recep tayyip erdoğan, cumhurbaşkanlığın seçimleri 2014 Sevgili melekler, Cumuhurbaşkanlığı seçimlerine doğru hızla yaklaşırken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim propagandasında kullandığı logo dikkat çekti. Bu logonun anlamı ne demek, gizli bir anlamı var mı, haberin detaylarını sizlerle paylaşıyoruz... Bakan Mehmet Şimşek, Erdoğan'ın...

Sayfayı Paylaş