gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Reçete

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada reçete görmek , hafif bir hastalığa yakalanacağınızın işareti olarak kabul edilir. Rüyada reçete görmek, hafif bir rahatsızlık geçireceğinize işaret olarak yorumlanır. Rüyanizda elinizde bir reçete ile bir eczaneye girdiginizi görmeniz, önemli bir isiniz için bir bilgine basvurarak bilgi danisacaginiza delalet eder. Reçete ile ilaç aldiginizi görmek, isiniz için bir formül buldugunuzu gösterir. Bir reçeteyi okumak istediginizi fakat anlamadiginizi görmek, islerinizin çok karisik olup içinden çikilmaz olduguna delildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir doktora muayene olup reçete almak, hasta ziyaretine ve hafif geçecek bir hastaliga isarettir.Rüyada doktorun size reçete verdiğini görmek; hafif bir hastalık geçireceğinize yada hasta ziyaretine gideceğinize işarettir

Reçete konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tırnaklarınıza ReçeTe

Tırnaklarınıza ReçeTe

Tırnaklarınız yumuşak veya kırılgan mı? Belki kötü bir alışkanlık sonucu tırnaklarınızı sürekli kemiriyorsunuz. Belki de tırnaklarınız sararıyor. Sorunların tümü için çözüm yolları var... Kırılgan tırnaklar Saç gibi, tırnaklar da genel sağlık durumunun yansımasıdır. Sık kırılan tırnaklar, çoğunlukla vücuttaki bir eksikliğin (genellikle yağ) göstergesidir. Tırnaklarınız susuz kalmış...
  2. Ölmüş hastalara reçete düzenlediler

Ölmüş hastalara reçete düzenlediler

Ankara'da 14 hastanede, 36 kutu solüsyon yerine 54 bin kutu, 220 ölmüş hastaya reçete düzenlenmiş. SGK Başkan Vekili Acar, yaptıkları denetimlerde Ankara'da 14 hastanede 2.2 milyar TL'lik usulüne uygun olmayan bir ödeme yapıldığını tespit ettiklerini bildirdi. Sosyal Güvenlik Müfettişleri Derneğince düzenlenen ''6. Sağlık Zirvesi Sağlığın ve Finansmanın Geleceği Genel Sağlık Sigortası...
  3. Kuru ciltler için reçete

Kuru ciltler için reçete

Sıcak bir iklimde, hastalıklarda veya kötü bir diet sonucunda cilt kötü etkiler alabilir. Kuruyan deri kırışır, yağını kaybeder ve günlük bakım ister. Sabahları kullanılan nemlendirici kremler gün içinde etkilerini yitirirler ve sonuçta kuruma oluşumunun daha etkinleşmesine neden olurlar. Bitkisel yağlardan yapılmış özel bir karışım seçildiğinde, besleyici olmanın yanısıra, düzenleyici ve...
  4. medula eczane reçete giriş

medula eczane reçete giriş

Ya eczanede çalışıyorum sormadım ama bana medula eczane girişine nasıl ulaşabilirim biliyorsanız yardım edin lütfen.l Hangi linkten gireceğim teşekkürler.
  5. Ödem Söktürücü Bitkisel Reçete

Ödem Söktürücü Bitkisel Reçete

Ödem Söktürücü Bitkisel Çay ödem için bitkisel tedavi Pek çok hastalığın habercisi olabilen ödemler için elbette ki bir doktora görünmek ve gerekli tetkikleri yaptırmak gereklidir melekler . Bu ödemlerin giderilmesinde doktorunuz bilgisinde uygulayabileceğiniz, uzmanların önerdiği bitkisel bir reçeteyi sizlerle paylaşmak istiyoruz :tik: GEREKLİ MALZEMELER : * 1 tutam mısır püskülü, * 3-4...

Sayfayı Paylaş