gebe
  1. papatya_baharında

papatya_baharında Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

red pepper oıl -Acı biber yağı

Konu, 'Selülit Nedenleri ve Tedavisi' kısmında papatya_baharında tarafından paylaşıldı.

acı biber yağının faydaları biber yağı acı yağı yağının faydaları kullananlar selülitlerde son mucize diye bir doktor tv de çok bahsetti bu acı biber yağından kullanan varmı arkadaşalr?
    tavsiyelerinizi bekliyorum..

izinsiz reklam yapmak yasaktır!!!

CeMoŞ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Ağustos 2011
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende merak ettim bunu yavas yavas bendede ckmaya basladı selult denen sey tırsıyorum :S

red pepper oıl -Acı biber yağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göbeğinizdeki yağlardan kırmızı biber ile kurtulun

Göbeğinizdeki yağlardan kırmızı biber ile kurtulun

‘Eyvah, göbeğim var ve yok olmuyor’ diyorsanız mutlaka bu formülü deneyin.Göbişlerden kurtulmanın vakti artık meleklerim.Biz Türk kadınlarının çoğu, bellerimizin çevresinde oluşan yağlanmadan şikâyetçiyiz.DDoğum yaptıktan sonra bu şikâyet iyice artar. Artık bu şikayetler bityor.Eğer sizin de böyle bir sorununuz varsa; çare kırmızı biberde!Buyrunuz:ehi: Göbeğinizdeki yağlardan kırmızı...
  2. Pepper Time Biber Hapı ile zayıflıyorum

Pepper Time Biber Hapı ile zayıflıyorum

pepper time forum pepper time kullananlar yorumları kullanıcı yorumları Arkadaşlar Biber hapını bugün aldım. (20/02/2010) Gelişmeleri buradan paylaşacağım.. Biber Hapı hakkında size bilgi vereyim biraz. 1-Günde bir kez bir kapsül kullanılır. 2-Sabahları aç karnına bol su ile alınmalı. 3-Gün içerisinde 2–3 litre su tüketilmeli. BİBER HAPI kutuları otuz kapsül içerir. Bir kutu...
  3. pepper time biber hapı ile selülitlere son!! hemde en uygun fiyata alın

pepper time biber hapı ile selülitlere son!! hemde en uygun fiyata alın

selülit hapı selülit hapları peeper time biber hapı fiyatları Zayıflamaya yardımcı Bitkisel Gıda takviyelerinde Pepper Time Biber Hapı ile yeni bir dönem başlıyor. Pepper Time Türkiye. Pepper Time kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren fazla kilolarınızı vermeye yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Zayıflamaya yardımcı biber hapı Avrupa'da diyet ürünleri listesinde üst sıralarda...
  4. red pepper günlüğüm..

red pepper günlüğüm..

red pepper pepper time zararları bu sabahtan itibaren red peppere başlamış bulunmaktayım..hergün sizinle durumumu paylaşacağım.. sabah:2 bardak su ile red pepperi içtim devamlı su içmek istiyorum içtikçe daha çok susuyorum:ehi: elma sirkesinin mucizesi dilden dile dolaşıyor hapımı içtikten sonra 1 çorba kaşığı elma sirkesini bol su ile içtim biraz ekşimsi ama yaza fit girebilmek için...
  5. Biber yağı faydaları ve kullanımı

Biber yağı faydaları ve kullanımı

biber yağı biber yağının faydaları yagi yağı ile zayıflama nasıl kullanılır Biber yağı faydaları ve kullanımı ile ilgili bilgileri sizlerin bilgisine sunuyorum. * Uygulandığı bölgede yağ yakışını hızlandırarak bölgesel olarak incelme, yağ birikimi görünümünü, portakal kabuğu görüntüsünü azaltmaya ve zayıflatmaya yardımcı olur. * Sadece zayıflama değil, göbek, basen ve hareketsiz...

Sayfayı Paylaş