gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Redd Beni Sevdi Benden Çok Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Redd'in seslendirdiği " Beni Sevdi Benden Çok " şarkı sözlerini arıyorum, bana bu konuda bilgi verebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Redd seslendirmiş olduğu bu harika parçanın sözleri sizlerle..

İncecik ipleri vardı
    Onu şimdilik hayata bağlayan
    Küçücük gözleri vardı
    Ağladığında beni maviye boyayan
    O hayatımın çocuk yanıydı
    Beni sevdi benden çok
    Yaralarıma üfledi
    Dudakları beni öptü benden çok
    Çıkarıp küçük kalbini yerine koyduğu beni
    Benden çok sevdi

Kar gibi soğuk elleri vardı
    Avuçlarımda eriyip kaybolan
    Kızdığında dikenleri batardı
    Öyle biriydi severken canını yakan
    O kalbimin çocuk yanıydı
    Beni sevdi benden çok çok
    Çıkarıp küçük kalbini yerine koyduğu beni
    Benden çok sevdi

Redd Beni Sevdi Benden Çok Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O" SeNi BeNden De Çok Sevdi..!

O" SeNi BeNden De Çok Sevdi..!

"O" SeNi BeNden De Çok Sevdi..! Gözümden akan yaşları alelacele silmeye çalıştım… Ama o kadar çoktu ki bulaşıverdi her yere... Temizlemeye çalıştıkça daha çok batar ya hani ortalık… Bir türlü yetişemezsin ya... Yetişemedim... Yapış yapış bir özlem doldu ciğerlerime... Ve ben ağlaya ağlaya boşalttım ciğerlerimi... Kan kaybından kaybettiğim ilk ümit olmayacaktı ya bu. Varsın bunu...
  2. ''Unutma Beni'' Dizi Şarkısının Sözleri

''Unutma Beni'' Dizi Şarkısının Sözleri

unutma beni, dizi şarkısı, sözleri, nedir, oyuncuları, ile ilgili bilgiler burada melekler Fox tvde yayınlanan ve geçtiğimiz günlerde başrol oyuncusu Açelya Yılhan'ın kaza geçirdiği ve hafif sıyrıklarla atlattığı dizinin şarkı sözleriyle karşınızdayız melekler :) Bu ask oyunu basdan yalan kac kacabilirsen unutma mazin silmez zaman bu kalp yarasi sende kanar yak yakabilirsen at...
  3. Beni Aşka İnandır şarkı sözü

Beni Aşka İnandır şarkı sözü

Pis Yedili Dizisi 20 martta çalan şarkı Beni Aşka İnandır Beni Aşka İnandır şarkı sözü Pis Yedili dizisinin 21. bölümünde çalan Beni Aşka İnandır adlı şarkı oldukça beğenilmiş olacak ki, misafirlerimiz bu şarkının sözlerini rica etmişler:) elbette ki bizde misafirperver bir site olarak bu şarkının sözlerini sizlerle ve misafirlerimizle paylaşıyoruz Melek'ler. Şimdi bana öyle bir şeyler...
  4. Redd Iskaladık Birbirimizi Şarkı Sözü

Redd Iskaladık Birbirimizi Şarkı Sözü

Redd'in seslendirdiği " Iskaladık Birbirimizi" şarkısının sözlerini arıyorum, bana yardımcı olun lütfen. Şimdiden çok teşekkür ediyorum, kolay gelsin...
  5. beni böyle sev dizisinin şarkısının sözlerini istiyorum

beni böyle sev dizisinin şarkısının sözlerini istiyorum

Merhaba.Galibe dizinin müziği Orhan Gencebayın bir parçasıymış.Şarkı süper, sözlerini bilmiyorum yazarsanız sevinirim :)

Sayfayı Paylaş