gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Redd Hayat Yavaş Yavaş Yavaş Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Redd tarafından seslendirilen " Hayat yavaş yavaş yavaş " şarkısının sözlerini arıyorum, bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Redd gerçekten çok güzel şarkılara sahip yine sözler harika yine böyle bir paylaşımda bulunmak keyif verici..
    Hayat Yavaş Yavaş Yavaş Şarkı Sözü

Redd Yavaş Yavaş Yavaş Şarkı Sözleri
    kalbin elinde yürüyorken
    masumlar hepsi dokunurken
    sonra sevişiyorlar
    dönüşüyorlar öldürüyorlar
    bırak aşk dilini yorsun
    sonra üzülüyorsun
    bir kez daha doğuyorsun
    büyüyorsun yavaş yavaş yavaş

bir ipin üstünde dans ederken
    hayranlar hepsi seni izlerken
    sonra itiyorlar çekiyorlar düşürüyorlar
    bırak aşk bedenini yorsun
    sonra kayboluyorsun
    bir kez daha doğuyorsun
    büyüyorsun yavaş yavaş
    bırak aşk dilini yorsun
    sonra kayboluyorsun
    bir kez daha doğuyorsun
    büyüyorsun yavaş yavaş yavaş

Redd Hayat Yavaş Yavaş Yavaş Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Yavaş Ol Yavaş

Gökhan Özen - Yavaş Ol Yavaş

Aşk değil sanki savaş Yavaş ol canım yavaş Kime çattığını bilmiyorsun sen! Çektiririm de çekmem Öyle eyvallah etmem Ben kimseye benzemem Yavaş ol yavaş Dur bi dakka, dur bi dakka Yavaş yerler yaş Aşkına bel bağlamam Bir ömür sana ağlamam Unuturum tanımam Yavaş ol yavaş! Savaş istemiyorum, Ben seni seviyorum, Deli bir tarafım var, Ben onu söylüyorum...
  2. Demir Demirkan - Yavaş Yavaş

Demir Demirkan - Yavaş Yavaş

Yavaş yavaş bakışsak Yavaş yavaş gülüşsek Yavaş yavaş kaçırsak gözlerimizi Yavaş yavaş yanaşsak Yavaş yavaş konuşsak Yavaş yavaş tanışsak Yavaş yavaş beğensek birbirimizi Yavaş yavaş ısınsak Hayatı bir kenara atsak Sonsuzluğa dokunsak Ara versek sıkıldığımızda geldiği gibi yaşasak Yıllar sonra görüşsek Bir gece tesadüf etsek Yıllar önceunuttuğumuz hatırayı yaşatsak yine Yavaş...
  3. herşeyden soğuyorum yavaş yavaş....

herşeyden soğuyorum yavaş yavaş....

soğuyorum senden artıkk geceleri uyuyamıorum stresten....ya nasıl insanlar anlamıyorum çok garpler....ben bende değilm...saygı duymuorum eşimn ailesine..mahallede kmse sewmıo onları...benide soğuttular kendilernden..kaçmak istiyorum kmselern beni tanımadığı biyere....yuvam dağılcak onlarn yüzünden....eşimi mutlu edemıorum bunlarla uğraşmaktann....offf allahım nolur sabır verrr nolurrrr.
  4. Serhan Yavaş hayatı

Serhan Yavaş hayatı

serhan yavaş serhan yavas yavas nereli yavaş hayatı serhat serhan yavaş hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, kaç yaşında, yaşı, hakkında bilgiler, kimdir, haberler, resimleri, aslen nereli, nereli, oynadığı diziler, filmler, dizileri "Unutulmaz" adlı dizide başrol oynayan karizmatik ve başarılı bir oyuncudur Serhan Yavaş... Sevgili Melek'ler, Serhan Yavaş hakkında merak...

Sayfayı Paylaş