gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Redd

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Redd konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Redd röpörtajı

Redd röpörtajı

redd röportaj Redd Önümüzdeki günlerde askere gidiyorsunuz. Askere gitmeden önceki son projelerinizden bize bahseder misiniz? Güneş Duru: Ağustos’un ortasında hepimiz askere gideceğiz. Davulcumuz zaten askerdeydi 8 aydır. Ocak sonu Şubat başı gibi dönmüş olacağız hepbirlikte. Gitmeden önce 20 Temmuz’da Ghetto’da unpugged bir konserle İstanbul’a kısa bir veda konseri...
  2. Redd Röportajı

Redd Röportajı

redd röportaj doğan duru sevgilisi doğan duru ve sevgilisi ingilizce röportaj soruları ve cevapları redd grubu Redd grubu ne zaman kuruldu? Müziğe başlangıç hikayenizi anlatır mısınız? 1996 yılında bir araya geldik, yaklaşık 4 yıl kadar çeşitli kulüplerde İngilizce ağırlıklı şarkılar söyleyerek sahne hayatımıza başladık. Sonra 2000 yılında kendi şarkılarımızı yazmaya ve albüm...
  3. Redd Ormanda Kaybolmuş Bir Yaprak Şarkı Sözü

Redd Ormanda Kaybolmuş Bir Yaprak Şarkı Sözü

Redd tarafından seslendirilen Ormanda Kaybolmuş Bir Yaprak şarkısının sözlerini arıyorum, bana yardımcı olabilecek misiniz?
  4. Redd Iskaladık Birbirimizi Şarkı Sözü

Redd Iskaladık Birbirimizi Şarkı Sözü

Redd'in seslendirdiği " Iskaladık Birbirimizi" şarkısının sözlerini arıyorum, bana yardımcı olun lütfen. Şimdiden çok teşekkür ediyorum, kolay gelsin...
  5. Redd Beni Sevdi Benden Çok Şarkı Sözü

Redd Beni Sevdi Benden Çok Şarkı Sözü

Redd'in seslendirdiği " Beni Sevdi Benden Çok " şarkı sözlerini arıyorum, bana bu konuda bilgi verebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş