gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Reddedilemezdi'

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

'Reddedilemezdi'
    [​IMG] Fenerbahçe´den ekonomik olarak geri çevrilemeyecek bir teklif aldığını açıklayan Luis Aragones, "Sıcak taraftara sahip büyük bir kulübe gidiyorum" dedi.
    2.7.2008

‘Futbol futboldur’
    İspanya Milli Takımı’nı Avrupa Şampiyonu yapan Fenerbahçe’nin yeni Teknik Direktörü Luis Aragones’ten samimi itiraf. İspanyol ABC Gazetesi’nde röportajı yapan gazetecinin, “Affet beni ama Türkiye biraz delilik gibi geliyor bana” yorumuna, tecrübeli hoca şu karşılığı verdi: “Neden? Futbol futboldur. Ekonomik olarak geri tepilemez bir teklif aldım. Taraftarının sıcak olduğu büyük bir kulübe gittiğimi biliyorum. Ayrıca her yer aynıdır. Kazanırsan her şey iyi, kaybedersen her şey kötüdür.”

Yıllık 4 milyon Euro

Ben, güçlüyüm ve güçlü olup teklif aldığım sürece teknik direktörlük yapacağım. Bu, benim işim. Ailem de bu maceraya atılmam için beni destekledi.” Aragones bunları söylerken, ABC gazetesi, Fener’in yıllık net 4 milyon Euro’dan 2 senelik sözleşme önerdiğini, ayrıca sonuca göre prim vereceğini, ev ve araba tahsis edeceğini yazdı. Marca gazetesi, geçmişte istifasını istediği Aragones’in, Madrid’de, doğduğu Hortoleza kasabasındaki stada adının verilmesini istedi. İspanyol hocanın yarın Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

milliyet

Sayfayı Paylaş