gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Referans Ne Demektir

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

referans nedir, referans ne demektir, referansın anlamı hakkında genel bilgiler

sevgili melekler referasn ne diye merak edenler için araştırdık ve konu açtık buyrun referans nedir

bir iş yerinin referansları o iş yerinin diğer firmalar/kişiler/müşterilerle yapmış olduğu işler dir. Örneğin bir internet teknoloji / hizmet firmasısın. senin referansın şunlar olabilir.
    1. Kültür bakanlığı web sitesi tasarımı / hosting
    2. Bilmemne pazarı alışveriş sitesi tasarım

gibi..

veya şahıs isen.. bir işe başvururken.. referansların senin daha önce çalışmış olduğun firmaların isimleri ve senin hakkında bilgi verebilecek kişilerin isimleri (tabi bu kişiler annen baban olmayacak belli bir kariyere sahip insanlar olacak)
    örnek

1. Ahmet MEhmet , sirket muduru, vidividi insaat tah. limited sirketi
    2. Tom Hanks, Prodüktör, Fox film sirketi

Referans Ne Demektir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. Fungusit nedir ne demektir

Fungusit nedir ne demektir

Fungusit nedir anlamı nedir merak ediyorum bir yerde karşıma çıktı ama bilgi bulamadım melekler yardımcı olurmusunuz lütfen.
  3. Referans Nedir Ne demektir

Referans Nedir Ne demektir

referans tam olarak nedir ve ne demektir meleklerim bana bu konuda bilgi verin lütfen. Teşekkürler iyi ramazanlar olsun.
  4. Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Bu sayfa; Dejavu Nedir? Ne Demektir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonda duymuş, sosyal medyada rastlamış, gazetede okumuş ve hala ne demek olduğunu bilmiyorsanız, buyrun makalemize, bakalım dejavu ne demekmiş?... Dejavu Türkçe anlamı “daha önceden görmek” olan Fransızca bir kelimedir. Neden dejavu gördüğümüze dair çok çeşitli görüşler olsa da bilimsel...
  5. Bonzai Nedir, Ne Demektir?

Bonzai Nedir, Ne Demektir?

bonzai nedir, bonzai ne demektir, bonzai hakkında Sevgili melekler, son günlerde ne yazıkki pek çok gencin ölümüne sebep olan ve ismini yeni yeni duyduğumuz bonzai nedir, insan sağlığını nasıl etkiler sizlere bilgi veriyoruz... Uyuşturucu madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin...

Sayfayı Paylaş