gebe
  1. Yesim8

Yesim8 Forum Okuru

Regl acil

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Yesim8 tarafından paylaşıldı.

Merhaba Adetim in 4. Günündeyim ilk gün çok agrili geçti 2. Günde keza öyle 3.gun bitti gibiydi rahatlamıştım 4.gunundetim bitti zannederken çok agrili bir sekilde kanamam oldu yoğun 23 yaşında evli bir bayanım adetim düzenli bir sekilde gerçekleşiyor.1 hafta önce jinekologa görünmüştüm hicbir sorunum yok sadece basit bir kıstım var yardımcı olursanız çok sevinirim...

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , hekime görünmüşsünüz herhangi bir olumsuzluk saptanmamış. Muhtemelen kiste bağlı olarak ağrınız oluyor. Ağrı süreklilik gösterirse hekiminizle irtibata geçin.

Regl acil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Regl

Regl

Rüyasinda regl oldugunu görmek, dininin fesat olduguna isarettir. Karisinin regl oldugunu görmek, dünya islerinin zorlasacagina, eger karisi iyi ve dürüst bir kadin ise, dininin kuvvetine, bir kadinin hayiz oldugunu görmesi, onun bir mala sahip olacagina delalet eder. Gerek erkek ve gerek kadin hayiz oldugunu ve gusül edip elbisesini giydigini görmesi, dünyada ve ahirette istegine kavusacagina...
  2. Acil

Acil

Merhabalar 39 gün önce erkek arkadaşım benimle birlikte oldu zorla ailesi durumu öğrenince benden başkasıyla oldu diye iftira attı bu durumdan nasıl kurtulabilirim. Ve 39 gündür adet görmüyorum hamile olabilir miyim.SArımtırak bir akıntı var yoğun olarak akıntım var arada yanlarımda kasılmalar oluyor ultrasonda baktı doktor ama kese göremedi sizce gebelik mümkünmüdür. Ve kızlıgımın kaç gün...
  3. Acil cevap verin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı

Acil cevap verin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı

Regl Döneminde Gebe Kalınır mı lütfen çok acil cevap verin bu benim için çok önemli sizlere olayın detaylarını anlatamıyorum anlatmakta istemiyorum ama sadece bana bir abla olarak şunu söyleyin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı ?
  4. Acil

Acil

Malatya Turgut Özal Eğitim Araştırma Hastanesinde yatmakta olan lösemi hasta için Acil AB ( - ) Negatif kana ihtiyaç vardır Çevre il ve ilçelerde ikamet edenlerin hertürlü masrafı karşılanacaktır Tlfn: 0532 616 8370 0532 166 4623
  5. acil..

acil..

yardım edin adetim gecikti 2 test yaptım biri silik diğeri negatif hamilemiyim

Sayfayı Paylaş