gebe
  1. Nalan Erli

Nalan Erli Forum Okuru

Regl Dönemi Düzensizlikleri yaşıyorum bunun nedeni ne olabilir?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Nalan Erli tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben bir kaç aydır Regl Dönemi Düzensizlikleri yaşıyorum ve dr gittim geçer dedi ama geçmedi sizce bunun sebebi ne olabilir? Lütfen bu konuda bana Regl Dönemi Düzensizlikleri nedenleri için yardımcı olun ve bilgi verin.

Regl Dönemi Düzensizlikleri yaşıyorum bunun nedeni ne olabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adet düzensizliği yaşıyorum

adet düzensizliği yaşıyorum

progesteron artıran bitkiler progesteronu arttıran yiyecekler progesteron hormonunu artıran yiyecekler adet düzensizliği forum ADET DÜZENSİZLİĞİ Adet dönemleri kısa süren kadınların dikkate alması gereken luteal faz yetmezliği (periyodun ikinci döneminin kısa sürmesi) kısırlık sebebi...
  2. Regl Döneminde Tansiyon Düşmesi yaşıyorum neden olabilir

Regl Döneminde Tansiyon Düşmesi yaşıyorum neden olabilir

Arkadaşlar ben adet döneminde tansiyon düşüklüğü yaşıyorum bunun sebebi ne olabilir sizce ve ne yapmam gerekir tansiyonum düşmesin diye lütfen benim gibi Regl Döneminde Tansiyon Düşmesi yaşayan varsa bana yazsın!
  3. Vajinal kuruluk yaşıyorum nedeni nedir?

Vajinal kuruluk yaşıyorum nedeni nedir?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hamile kalamıyorum nedeni ne olabilir?

Hamile kalamıyorum nedeni ne olabilir?

hamile kalamama sebepleri,hamile kalamama nedenleri,neden hamile kalamıyorum,hamileliğe engel faktörler,hamile kalmayı engelleyen durumlar Çiftlerin yaklaşık %15 kadarında net bir sebep bulunmamasına rağmen infertilite durumu gözlenmektedir. Bu çiftlerde kadın faktörleri değerendirildiğinde rahim, tüpler, yumurtalık ve endokrin çevrenin net bir patolojisi görülmemektedir. Diğer...
  5. Adet düzensizliğim var nedeni nedir?

Adet düzensizliğim var nedeni nedir?

adet düzensizliği nedir,adet düzensizliği nedenleri,adet düzensizliği neden olur,adet düzensizliği kısırlık yaparmı,adet düzensizliği tedavisi hakkında bilgiler Aslında aktif cinsel yaşamı olan her kadında adet gecikmesiyle karşılaşıldığında öncelikle düşünülmesi gereken konu gebelik olup olmadığıdır.kinci olası neden de herhangi bir sebeple o dönemde yumurtlama olmaması ve buna bağlı...

Sayfayı Paylaş