gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Regl dönemi ödem

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ödem atıcı ilaç regl döneminde ödem adet döneminde adet dönemi ödemi Adet döneminde biz bayanlar vücudumuzda su topladığından dolayı şişkinlikten ve oluşan ödemlerden şikayet ederiz Bazen adet öncesi bile çevremizden yakınlarımız bu şişkinlikten bile adetmisin diye sorarlar çoğunuz eminim bununla karşılaşmışsınızdır şimdi sizlere adet dönemi süresince oluşan ödemi vücudunuzdan rahatlıkla atıp şişkinliğe son veren bitkisel formülü veriyorum

Kadınların çoğu adet dönemlerinde oluşan ödemlerden şikâyetçidir.Bu durumdan kurtulmanın en doğal ve en sağlıklı yolu kiraz sapı kürünü uygulamaktır.
    Kiraz sapı, toksin atıcı özelliğiyle adet döneminde oluşan ödeme karşı doğal bir ilaç görevinde bulunuyor.
    Aşağıda sizin için adet döneminde uygulayacağınız ödem atıcı kürü veriyoruz.

Adet döneminde oluşan ödeme karşı uygulanacak kür:

1 lt. kaynamış suyun içerisine 25-30 adet kiraz sapını atınız.Bu şekilde ağzı kapalı olarak kısık ateşte 5 dk.daha kaynatıp altını kapatın ve soğumaya bırakın.Soğuduktan sonra süzün ve buzdolabında saklayın.

Adet dönemi boyunca her gün 1 bardak için.Bu suyu 3 günden fazla bekletmeyin.Daha sonraki günler için tekrar taze olarak yapın.Bu kürü uygularken başka bitki çayları tüketmeyin.Ve on beş yaş altındaki kızların bu kürü uygulaması tavsiye edilmiyor.

Regl dönemi ödem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet(Regl)Dönemi SıkıntılarıNA

Adet(Regl)Dönemi SıkıntılarıNA

adet dönemi sıkıntıları Adet(Regl)Dönemi Sıkıntıları Bayanların döl yatağından düzenli olarak ayda bir kan gelme halinin bozulması,kanama günlerinin şaşması,az,çok yada düzensiz olma halidir. Karın altında meydana gelen sancı ve ağrılar,halsizlik,baş ağrısı,asabiyet sinir bozukluluğu,yorgunluk ve terleme gibi bazı belirtiliri olmaktadır. Regl dönemi...
  2. Adet (regl) dönemi hurafeleri

Adet (regl) dönemi hurafeleri

Adet dönemi ile ilgili aslı olan ve olmayan bilgileri bu yazımızda ele alıyoruz Melek'ler:) Adet ağrılarının birincil ve ikincil olmak üzere 2 nedeni var. Birincil sebepler genellikle buluğ çağında ortaya çıkıyor. Ağrının sebebi, yumurtlamayı takiben kanamaya hazır hale gelmiş rahmin iç tabakasının kasılarak dökülmesini sağlayan adet kanaması ve özellikle regl döneminde vücuttan salgılanan...
  3. Kansızlık ve Regl Dönemi

Kansızlık ve Regl Dönemi

kansızlık, regl ilişkisi, nedir, nasıl önlenir, tedavisi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Biz meleklerin,regl döneminde ayda ortalama beş gün, yılda ortalama 65 gün, tüm hayatı boyunca yedi yıl kan kaybettiğini biliyor musunuz?İşte kansızlık ve regl dönemi ile ilgili bilgiler... Günümüzde kadınların yüzde 80’i adet ve adet öncesi dönemde yaşadıkları...
  4. Regl Dönemi Düzensizlikleri yaşıyorum bunun nedeni ne olabilir?

Regl Dönemi Düzensizlikleri yaşıyorum bunun nedeni ne olabilir?

Selam kızlar ben bir kaç aydır Regl Dönemi Düzensizlikleri yaşıyorum ve dr gittim geçer dedi ama geçmedi sizce bunun sebebi ne olabilir? Lütfen bu konuda bana Regl Dönemi Düzensizlikleri nedenleri için yardımcı olun ve bilgi verin.
  5. Regl Dönemi Baş Ağrısı neden olur ve nasıl geçer

Regl Dönemi Baş Ağrısı neden olur ve nasıl geçer

Regl Dönemi Baş Ağrısı neden oluyor ben her ay şiddetli baş ağrıları çekiyorum ve inanın regl dönemim yaklaşınca beni sıtma tutuyor acaba Regl Dönemi Baş Ağrısı neden oluyor ve nasıl geçer?

Sayfayı Paylaş