gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Regl döneminde gebe kalmak mümkün müdür ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar. Regl döneminde gebe kalınabileceğini duydum. Bu bana pek mantıklı gelmedi ama yine de sormak istedim.Bu mümkün mü?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Normal koşullarda adet görürken hamile kalmak hemen hemen mümkün değil. Fakat literatürde yumurtlamanın bu tarihte olduğu veya bu tarihte ikinci bir yumurtlama olması nedeniyle gebeliğin görüldüğü yazılıdır. Ama bunun çok çok nadir bir durum olduğunu söylemeliyiz.

3. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    pek sanmıyorum ama yınde hamıle kalmak% 30 da olabılıyor. gerısı allah bılır.

4. emelcum

emelcum Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    Ben 5 aydır yumurtlama döneminde bile hamile kalamadım, regl döneminde hamile kalan varsa helal olsun derim :puha:

5. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    aynen valla yumurtlama döneminde kalamıyrm bende hahaha

Regl döneminde gebe kalmak mümkün müdür ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mümkün mü??

mümkün mü??

Bir insanı sevmek ve asla dönmeyeceğini bile bile boş bir ümitle onu beklemek ne kadar acıymış. aslında sende farkında oluyorsun boş bir umut olduğunun ama yine de bekliyorsun. lanet olası sevda böyle bir şey. neden, ne zaman, niye bu gibi soruları soramıyorsun ki kendine. çünkü bir anda onda buluyorsun kendini. hiçbir şey gelmiyor aklına onunlayken. onunlayken dediğimde uzaktan gülüşünü...
  2. Acil cevap verin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı

Acil cevap verin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı

Regl Döneminde Gebe Kalınır mı lütfen çok acil cevap verin bu benim için çok önemli sizlere olayın detaylarını anlatamıyorum anlatmakta istemiyorum ama sadece bana bir abla olarak şunu söyleyin Regl Döneminde Gebe Kalınır mı ?
  3. Merak Edenlere Adet Döneminde Hamile Kalmak Mümkün mü ?

Merak Edenlere Adet Döneminde Hamile Kalmak Mümkün mü ?

Regl Döneminde Gebe Kalınabilirmi Regl Döneminde Gebe Kalmak Mümkünmü Sevgili melekler, her kadının merak ettiği sorulardan birinin cevabını sizlerle paylaşmak üzere bu konuyu açıyoruz. Kimi kadın zor gebe kalırken kimisi de en zor ihtimal verilen durumlarda bile gebe kalabilir. Bu yazımızda da merak edenlere regl döneminde gebe kalınabilir mi sorusunun cevabını vermek istiyoruz .....
  4. Regl Döneminde Oje Sürülür Mü acaba?

Regl Döneminde Oje Sürülür Mü acaba?

Selam kızlar ben regl olurken o dönem içersinde oje sürüyorum ojeleri çok seviyorum ama normalde sürmüyorum acaba Regl Döneminde Oje Sürülür Mü ne dersiniz bu konuda?
  5. Spiral varken hamile kalmak mümkün mü?

Spiral varken hamile kalmak mümkün mü?

İstenmeyen gebelikten korunmak için bir çok kadının tercih ettiği doğum kontrol yöntemlerin den biridir Spiral . %100 koruma sağlamaz. Tıpkı diğer doğum kontrol yöntemleri gibi , nadirende olsa gebelik söz konusu olabilir. Spiral ile ilgili sitemize sayısız sorular almaktayız. Bunlardan en sık yöneltileni, bu ay adet olmadım adetim 6 gün geçti Spiral takılı olduğu halde hamile kalma...

Sayfayı Paylaş