gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Regl döneminde Kuran okunur mu acaba ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben çok merak ediyorum farklı yorumnlar var anlamıyorum, regl döneminde Kuran okunur mu acaba ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Regl döneminde Kuran okunur mu acaba ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba Regl Döneminde Ağrı Kesici İçilirmi

acaba Regl Döneminde Ağrı Kesici İçilirmi

Regl Döneminde Ağrı Kesici İçilirmi ? Selam kızlar ben çok sancılı ve baş ağrılı bir adet dönemi geçiriyorum ve elimden geldiği kadar ağrı kesici içmiyorum ama bazen gerçekten dayanamıyorum acaba ağrı kesici içsem mi?
  2. Regl Döneminde Oje Sürülür Mü acaba?

Regl Döneminde Oje Sürülür Mü acaba?

Selam kızlar ben regl olurken o dönem içersinde oje sürüyorum ojeleri çok seviyorum ama normalde sürmüyorum acaba Regl Döneminde Oje Sürülür Mü ne dersiniz bu konuda?
  3. Regl Döneminde Spor Yapılır mı acaba

Regl Döneminde Spor Yapılır mı acaba

Merhaba ben spora başladım ve bu gün regl oldum acaba regl döneminde de spor yapsam sakıncası olur mu? Hani diyorlar ya adet olurken bütün kaslar ve rahim gevşermiş:S
  4. Regl Döneminde Ağda Yapmak Günahmı acaba

Regl Döneminde Ağda Yapmak Günahmı acaba

Merhaba benim ağda zamanım geldi ama adet dönemine girdim ve arkadaşlar adetliyken ağda yapılmaz diyorlar peki neden? Adet olurken ağda yapmak günah mı yoksa acısı fazla olduğu için mi yapılmaz?
  5. Gebelik Döneminde Regl Olunur mu ?

Gebelik Döneminde Regl Olunur mu ?

Hamilelik Döneminde Adet Görülürmü Hamilelik Döneminde Adet Görülmesi Üstüne görme denilen bir durum hamilelikte görülür ancak bu regl değildir melekler, kanamadır. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgileri Hamilelik Döneminde Adet Görülmesi adlı bu konumunzda bulabilirsiniz.. Hamileyken adet görülmez ancak gebeyken kanama olabilir. Adet görmek yani menstruasyon hamile olmayan...

Sayfayı Paylaş