gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Regl Döneminde Oje Sürülür Mü acaba?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben regl olurken o dönem içersinde oje sürüyorum ojeleri çok seviyorum ama normalde sürmüyorum acaba Regl Döneminde Oje Sürülür Mü ne dersiniz bu konuda?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Alimler şöyle diyorlar:
    “Ojenin altına su geçmediği için oje, gusül abdestine engeldir! Ama kadın, adet döneminde namaz kılmadığı için oje kullanabilir”

Regl Döneminde Oje Sürülür Mü acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Regl döneminde Kuran okunur mu acaba ?

Regl döneminde Kuran okunur mu acaba ?

Ben çok merak ediyorum farklı yorumnlar var anlamıyorum, regl döneminde Kuran okunur mu acaba ?
  2. Regl Döneminde Spor Yapılır mı acaba

Regl Döneminde Spor Yapılır mı acaba

Merhaba ben spora başladım ve bu gün regl oldum acaba regl döneminde de spor yapsam sakıncası olur mu? Hani diyorlar ya adet olurken bütün kaslar ve rahim gevşermiş:S
  3. Regl Döneminde Ağda Yapmak Günahmı acaba

Regl Döneminde Ağda Yapmak Günahmı acaba

Merhaba benim ağda zamanım geldi ama adet dönemine girdim ve arkadaşlar adetliyken ağda yapılmaz diyorlar peki neden? Adet olurken ağda yapmak günah mı yoksa acısı fazla olduğu için mi yapılmaz?
  4. Oruçluyken oje sürülür mü makyaj yapılır mı?

Oruçluyken oje sürülür mü makyaj yapılır mı?

Selam hanımlar, benim bir sorum olacak acaba oruçluyken oje sürülür mü? çünkü ben genelde oje sürüyorum tırnaklarım genelde ojelidir ve bir de makyaj yapıyorum orucum sayılmaz mı?
  5. Regl döneminde gebe kalmak mümkün müdür ?

Regl döneminde gebe kalmak mümkün müdür ?

Merhabalar. Regl döneminde gebe kalınabileceğini duydum. Bu bana pek mantıklı gelmedi ama yine de sormak istedim.Bu mümkün mü?

Sayfayı Paylaş