gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Regl Döneminde Tansiyon Düşmesi yaşıyorum neden olabilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben adet döneminde tansiyon düşüklüğü yaşıyorum bunun sebebi ne olabilir sizce ve ne yapmam gerekir tansiyonum düşmesin diye lütfen benim gibi Regl Döneminde Tansiyon Düşmesi yaşayan varsa bana yazsın!

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Regl Döneminde Tansiyon Düşmesi yaşıyorum neden olabilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Göz tansiyonu'' körlüğe neden olabilir

''Göz tansiyonu'' körlüğe neden olabilir

''Göz tansiyonu'' körlüğe neden olabilir Ankara (AA)- Halk arasında göz tansiyonu olarak bilinen ''Glokom'', göz sinirinde hasar yaparak kalıcı görme kaybına neden olabiliyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. İbrahim Hepşen, glokomun, fark edilebilir bir belirti vermeden ''sessiz ve sinsi'' gelişen bir hastalık olduğunu, göz sinirinde hasar...
  2. Regl Dönemi Düzensizlikleri yaşıyorum bunun nedeni ne olabilir?

Regl Dönemi Düzensizlikleri yaşıyorum bunun nedeni ne olabilir?

Selam kızlar ben bir kaç aydır Regl Dönemi Düzensizlikleri yaşıyorum ve dr gittim geçer dedi ama geçmedi sizce bunun sebebi ne olabilir? Lütfen bu konuda bana Regl Dönemi Düzensizlikleri nedenleri için yardımcı olun ve bilgi verin.
  3. Hanımlar Regl Döneminde Ne Yapılmalı

Hanımlar Regl Döneminde Ne Yapılmalı

Merhaba ben çok ağır bir regl dönemi yaşıyorum bu her ay böyle oluyor ama bu ay daha da fazla gibi acaba Regl Döneminde Ne Yapılmalı bu konuda bana ne önerirsiniz?
  4. Regl Döneminde Vücuttaki Değişiklikler nelerdir

Regl Döneminde Vücuttaki Değişiklikler nelerdir

Kızlar neden regl döneminde vücudumuz şişiyor ve acıya karşı aşırı duyarlı oluyor merak ediyorum Regl Döneminde Vücuttaki Değişiklikler nelerdir bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.
  5. Adet Döneminde Tansiyon Düşmesi Nedenleri Neler Olabilir ?

Adet Döneminde Tansiyon Düşmesi Nedenleri Neler Olabilir ?

Regl Döneminde Tansiyon Neden Düşer Regl Döneminde Tansiyon Düşmesi Nedenleri Sevgili melekler, özellikle yaz aylarında sıklıkla görülen tansiyon düşüklüğü regl döneminde de görülebilir. Kadınların bazılarının şikayetçi olduğu ve doktordan yardım istedikleri regl döneminde tansiyon düşmesi nedenleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.. :) Tansiyonunuz 11’in altında ise düşük...

Sayfayı Paylaş