gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Regl Döneminde Vücuttaki Değişiklikler nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar neden regl döneminde vücudumuz şişiyor ve acıya karşı aşırı duyarlı oluyor merak ediyorum Regl Döneminde Vücuttaki Değişiklikler nelerdir bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Regl Döneminde Vücuttaki Değişiklikler nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar Regl Döneminde Neler Olur Neler Yaşanır

Kızlar Regl Döneminde Neler Olur Neler Yaşanır

Selam kızlar size bir sorum olacak acaba Regl Döneminde Neler Olur Neler Yaşanır her hangi bir yan etkisi varmıdır bu konuda bilgi ve yorumlarını bekliyorum:)
  2. Hanımlar Regl Döneminde Ne Yapılmalı

Hanımlar Regl Döneminde Ne Yapılmalı

Merhaba ben çok ağır bir regl dönemi yaşıyorum bu her ay böyle oluyor ama bu ay daha da fazla gibi acaba Regl Döneminde Ne Yapılmalı bu konuda bana ne önerirsiniz?
  3. Regl Döneminde Tansiyon Düşmesi yaşıyorum neden olabilir

Regl Döneminde Tansiyon Düşmesi yaşıyorum neden olabilir

Arkadaşlar ben adet döneminde tansiyon düşüklüğü yaşıyorum bunun sebebi ne olabilir sizce ve ne yapmam gerekir tansiyonum düşmesin diye lütfen benim gibi Regl Döneminde Tansiyon Düşmesi yaşayan varsa bana yazsın!
  4. Regl Döneminde Vücudun Su Toplaması neden oluyor acaba

Regl Döneminde Vücudun Su Toplaması neden oluyor acaba

Kızlar Regl Döneminde Vücudun Su Toplaması neden oluyor acaba ve nasıl geçer bu durum bana bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden tşkler diyor ve iyi günler diliyorum.
  5. Adet Döneminde Vücutta Meydana Gelen Değişiklikler

Adet Döneminde Vücutta Meydana Gelen Değişiklikler

Regl Döneminde Vücuttaki Değişiklik Regl Döneminde Vücuttaki Değişiklikler Nelerdir Sevgili melekler, kadınların her ay geçirdiği regl dönemlerinde vücutlarında bazı değişiklikler meydana gelir. Kimi kadın bu değişiklikleri regle bağlar kimisi de bir anlam veremez. Bugün kü yazımızda regl döneminde vücutta ki değişiklikler hakkında sizleri kısaca bilgilendireceğiz.. :) Kadınların büyük...

Sayfayı Paylaş