gebe
  1. Melakemm

Melakemm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Regl gunu gecio testleri negatif cikip hamile kalan varmı

Konu, 'Gebelik' kısmında Melakemm tarafından paylaşıldı.

Benim regli gunum 5 gun gecti kan testi ve cubuk test yaptim ikiside negatif çıktı ama hala regl olmadim aca ba biraz daha bekleyip öylemi test yaptirsam offf heo hewesleniyorum bos cikiyor

2. Melakemm

Melakemm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba zaman zaman mens döngüsünde gecikme olabilir.Bu gecikme sadece gebelik kaynaklı değildir.Testleriniz negatif gecikmeniz için hekime görünüp muayene olun..

Regl gunu gecio testleri negatif cikip hamile kalan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

Ya kızlar ben iki kere üç kere idrar testi yaptırdım adet olmayı beklerken bugün doktorum bana hamilesin dedi inanamadım. Bu idrar testleri bu kadar mı güvensiz ya hiç benim gibi olan oldu mu ? Ay sevinçliyim bayılacam yemin ediyorum ki :D
  2. Kisti olup hamile kalan varmı?

Kisti olup hamile kalan varmı?

kist hamileliğe engelmidir,kist gebe kalmaya engelmidir,kist hamile kalmayı önlermi,kist kısırlık yaparmı,kist ve kısırlık hakkında bilgiler Kadınların korkulu rüyası yumurtalık kistleri miyomlardan sonra en sık saptanan jinekolojik problemlerdir. Şiddetli kasık ağrısı, karında şişlik ve ele kitle gelmesi gibi belirtilerle kendini gösterebilen bu kistler bazen ilaç tedavisi ile kontrol...
  3. Süt buharıyla hamile kalan varmı?

Süt buharıyla hamile kalan varmı?

süt buharıyla hamile kalanlar,süt buharıyla hamile kalmak mümkünmü,süt buharında oturma,süt buharı ve hamilelik hakkında bilgiler Çocuk sahibi olamayan bir çok çift geleneksel yöntemlere başvuruyor ve sağlığıyla oynuyor.Bel çektirmekten tutunda göbek kaldırmaya,ve süt bitkisel karışımların buharında oturmaya kadar bir çok yolu deniyorlar.Süt ve maydanoz karışımından oluşan süt buharında...
  4. Çift rahimle hamile kalan varmı?

Çift rahimle hamile kalan varmı?

Anne karnındayken dişi fetusta rahim, iki küçük tüpten oluşmaya başlar. Fetus büyüdükçe bu tüpler birleşerek büyük, içi boş bir organı yani rahmi meydana getirirler. Bazen bu tüpler tam olarak birleşmezler ve her biri ayrı bir boşluk oluştururlar. Bu durumda çift rahimden bahsedilir. Çift rahimde, genelde her birinin ayrı rahim ağzı olur. Bazı çift rahimli kadınların vajinaları da çift olur...
  5. Biosteron kullanırken hamile kalan varmı

Biosteron kullanırken hamile kalan varmı

Selamlar arkadaşlarım Biosteron kullanıyorum ve bebeğimin olmasını gerçekten çok ama çok istiyorum. Doktorum yazdı ve kullanmaya bugün başladım. Acaba bu biosteron kullanılırken aranızda hamile kalanlar var mı nasıl kullanayım bi tavsiyeniz var mı onun haricinde yapacağım birşeyler var ise yazarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş