gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Regl Olamıyorum Bir türlü Nedenleri neler ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam melekler sitenizi dışarıdan takip ediyorum. Benim bir sorunuz var ben bir türlü regl olamıyorum. 28 yaşındayım ve 2 yıllık evliyim. 1 hazirandan bu yana kaç kez test yaptırdım ve negatip çıktı biraz lekem çok azda kan var ne tavsiye ediyorsunuz bana

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, İfadenize bakılırsa siz adet düzensizliği yaşıyorsunuz.Bu gibi durumlarda bazen kadınlar adet söktürücü ilaçlar kullanabiliyorlar.Ancak bu kesinlikle doktor kontrolünde olmalıdır.

Bu yüzden en kısa zamanda bir jinekoloğa görünmenizi tavsiye ediyoruz.Geçmiş olsun...

Regl Olamıyorum Bir türlü Nedenleri neler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir kadının türlü türlü değişimi

bir kadının türlü türlü değişimi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. eltimle bir türlü anlaşamıyorum ne yapmalıyım

eltimle bir türlü anlaşamıyorum ne yapmalıyım

Selamlar kızlar ben eltilerimle bir türlü anlaşamıyorum neden eltiler anlaşamaz ve benim bunu çözmem gerekiyor. Eşimle aram baya bi açılıyor yoksa. Tavsiyelerinizi duymak isterim. Tşk.
  3. Kadınlarda Regl Gecikmesi Nedenleri

Kadınlarda Regl Gecikmesi Nedenleri

Kadınlarda Regl Gecikmesi Nedenleri nelerdir reglim bir haftadır gecikiyor sizce neden olabilir?
  4. ''Ne Yaptıysam Bir Türlü Kilo Veremedim'' Diyorsanız Mutlaka Okuyun

''Ne Yaptıysam Bir Türlü Kilo Veremedim'' Diyorsanız Mutlaka Okuyun

kilo vermenin yolları kilo vermenin sırları Sevgili melekler, eğer siz de ''Ne yaptıysam kilo veremedim'' diyenlerdenseniz orada bir durun ve makalemizi bir okuyun. Mutalaka bir yerlerde hata yapıyorsunuz demektir. Bilinçsizce yaptığınız tehlikeli diyetlerin size ilerde birer sağlık sorunu olarak döneceğini unutmayın diyoruz ve kilo vermenin sırları hakkında bazı tüyolar vermek...
  5. Orgazm olamıyorum ne yapmalıyım ?

Orgazm olamıyorum ne yapmalıyım ?

Selamlar kızlar benim bir derdim var 3 aylık evli kadınım ve ilişkilerimde malef orgazm olamıyorum. Benim durumumda orgazm olamayanlar var mı. Eşim orgazm olmamı istiyor ama bu mümkün olmuyor. Sonra da bana kızıyor, ne yapacağım? Bana yardımcı olacak kimse var mı kızlar lütfen yardım edin.

Sayfayı Paylaş