gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Regl Öncesi Gerginlik İçin Yapılabilecekler

Konu, 'Kadınca' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

regl öncesi gerginlik regl öncesi sıkıntılar regl öncesi sendromu çözümü öneriler ile ilgili bilgiler burada melekler. Kadınların hemen hemen hepsinde regl öncesi gerginlik problemleri görülür melekler. Bazılarında kabus haline gelen regl öncesi sıkıntılar , insanı canından bezdirir. Ancak alınacak bazı önlemlerle regl dönemi sıkıntıların önüne geçilebilir melekler :) Regl öncesi sendromu için alabileceğiniz önlemlerle ilgili olarak size vereceğimiz tavsiyeler umarız işinize yarayacaktır..

Adet görmeden önce tuzlu yemeklerden kaçınmalısınız. İdrar artması ve hücre ifrazatının azaltılması için gereken ilâç*ları ve ayrıca doktorunuz uygun görürse doktorunuz kadın hormon ilaçları alabilirsiniz..

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

yaa ben iste :D:D bi sinirlilik bi gerginlik o bicim :D:D evet ya bu defa farkettim cok fala idrara ciktim sandim gebeyim hahaha ödüm patladi :D:D emegine saglik titiskomm

Regl Öncesi Gerginlik İçin Yapılabilecekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet Öncesi Gerginliğin Sebebi ve Tedavisi

Adet Öncesi Gerginliğin Sebebi ve Tedavisi

ADET ÖNCESİ GERGİNLİK NEDEN OLUR NASIL TEDAVİ EDİLİR Adet döneminde sinir, sitres olmassa olmazlarından birisi olduğunu biliyoruz bu durumu en aza indirmek için ise bazı püf noktaları mevcuttur Adet öncesi gerginliği her kadının ortak sorunudur. Bazı kadınlar bu dönemi daha ağır geçirebilir yada hafif atlatabilir. ASma mutlaka adet gerginliği yaşanır. Bu ader gerginliğine tıp dilinde...
  2. Adet öncesi gerginlik için ne yapılmalı

Adet öncesi gerginlik için ne yapılmalı

adet öncesi gerginliğe ne iyi gelir adet donemi oncesi gerginlige bitkisel cozum, adet dönemi öncesi gerginlik için bitki, adet öncesi gerginliğe ne iyi gelir, adet öncesi gerginlik, adet öncesi gerginlik bitkisel çözüm, adet öncesi gerginlik için ne yapılır, adet öncesi gerginlik nasıl giderilir, adet öncesi gerginlik sendromu, adet öncesi gerginlik tedavisi, adet öncesi gerginlik ve baş...
  3. Regl Öncesi Depresyonu Nasıl Önlenir?

Regl Öncesi Depresyonu Nasıl Önlenir?

adet öncesi depresyon regl öncesi depresyon Sevgili melekler, kadınların pek çoğunda yaşanan adet öncesi depresyon yanında o dönemde motivasyon güçlüğü, şişkinlik, kramp ve aşırı stres gibi problemler de yaşanabilir. Bu tür adet öncesi sendromlardan kurtulmak için uzmanların tavsiyelerine kulak verelim.. KAHVE İÇİN Bir miktar kafein; önemli bir toplantı ya da telefon görüşmesi öncesi...
  4. Regl Öncesi Nasıl Beslenmek Gerekiyor?

Regl Öncesi Nasıl Beslenmek Gerekiyor?

regl öncesi beslenme, regl öncesi nasıl beslenilmeli, regl öncesi hangi gıdalar yenmeli Sevgili melekler, regl öncesi beslenme konusu büyük önem taşır. Zira bu dönem ödemi arttırdığından öncelikli olarak tuzlu gıdalardan uzak durmak gerekir. Eğer siz de adet öncesi sendromlarını yoğun bir şekilde yaşıyorsanız bunları azaltmanın mümkün olabileceğini söyleyebiliriz. Bunun için Uzman...
  5. Adet Öncesi Gerginlik Neden Olur ?

Adet Öncesi Gerginlik Neden Olur ?

PMS nedir,adet öncesi gerginlik,pms neden olur,adet öncesi gerginlik sendromu,adet öncesi gerginliği azaltmak için,adet öncesi sinir bozukluğu niye olur,adet öncesi sinirlilik sebebi Premenstrüel sendrom (PMS ); adet dönemi öncesinde kadınlarda baş, karın ağrısı, kusma şeklinde seyreden rahatsızlıklardır. Sebepleri ortadan kaldırıldığı takdirde bu dönem daha kolay atlatılabilir.PMS...

Sayfayı Paylaş