gebe
  1. ss89ss

ss89ss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

Konu, 'Kadınlar' kısmında ss89ss tarafından paylaşıldı.

Reglim gecikti 7 gün ve bu süre zarfında göğüslerim çook hassaslaştı adet olacam hissi oldu hep ama olmadım entrresan bi şekilde dün test yaptım silik ama pozitif çıktı daha entresanı bugün kanamam oldu Ve damla falan deil adet dönemim kadar yoğunda deil ama kanamam oluyor kan testi yaptırdım sonucu yarın alacam kasıklarım müthiş ağrıyo ama ara ara sizce hamilemiyim?? Çok merak ediorım olma ihtimalim warmı siZce

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ; Her mens gecikmesi gebelik lehine değildir.Stres,mevsim dönüşleri,hormonal dengesizlikler,rahim kaynaklı sorunlar ,gebelik gecikmeye neden olabiliyor.Plano testler hatalı sonuç verebilir.Net sonucu hcg testi ile öğrenebilirsiniz.Test sonucunu bizimle paylaşırsanız, sizin durumunuzda olan hanımlara ışık olucaktır.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

ss89ss bunu beğendi.
  3. ss89ss

ss89ss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Çok Teşekkürler doğru aynen öle kafam çok karıştı yarın haber veririm sonuçlar o zaman çıkıcak

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. ss89ss

ss89ss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

5. ss89ss

ss89ss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İçim sıkıldı resmen yaa

Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim yardım edin

acaba hamilemiyim yardım edin

selamlar ilk meaajım yumurtlamadan sonrakı gunlerde midemde yanma hıssettım.acı bı tat gelıyodu agzımı.sımdı gunum 1_2 gun gectı adet belırtılerı var ama cok yogun bel kalca gögüs bacak agrısı var ayrıca spralımı son adetten önce cıkardım hemen gebe kalınırmı
  2. yardım edin hamile olabilir miyim acaba ?

yardım edin hamile olabilir miyim acaba ?

merhaba ben 5 aylık evliyim 3aydır bebiş istiyoruz ama olmadı bugün hasta olmam gerek ama olmadım inş hamileyimdi benim belirtilerim ilşkiye girdikten 1hafta sonra kasıklarımda ağrı vardı ani hareket ettigimde felan başım dönüyo yemek yemek istegim var ama yedigimde midem bulanıyo 2 yada 3gün önce karnım agrıdı hasta olacam dedim ama olmadıbelim agrıyodu 2 gün sürdü gögüslerim büyümüştü ama...
  3. hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:(

hamileler acaba hamilemiyim acil yardım edin:(:(:(

merhaba arkadaşlar ben 4 aydır korunmuyorum.yarın adet olmam gerekiyor.son 1 haftadır belimin sol yan tarafına kramp şeklinde inceden ağrılar oluyor.sağ ve sol yumurtalıklarımda arada ağrı var.acaba hamilelik varmıdır bende yardımlarınıza ihtiyacım var.bunlar belirti sayılırmı.
  4. Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Merhaba hanımlar vakit ayırıp okursanız cok sevinirim. Eşimle 3 aydır korunmayı bıraktık ve doktora gidiyordum. Önce pko var dedi sonra adetten sonra gel dedi gittim iki yumurta gördü çok iyi dedi... İlişkiye gir ertesi gün gel diye tarih verdi gittim. Bu defa yine muayene de cok güzel yumurtaların catlamış cok doğru zamanda girmişsin dedi sıvı da var dedi. Bana progestan fitil b1 b2 vitamin...
  5. sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

Meb. Ekim 2 de adet oldum ve 12 ekimde sevgilimle sürtünme yoluyuyla birşeyler yaşadık boşalma ve vagina ya girme olmadi ama icim icimi yiyor acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş