gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Regliniz Uzun Sürüyorsa Bir Doktora Başvurun

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Regliniz Uzun Sürüyorsa Bir Doktora Başvurun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılın Doktoru Bir Kadın

Yılın Doktoru Bir Kadın

Sultanbeyli’nin Sağlık Grup Başkanlığı'nda bulaşıcı hastalıklar hekimi olan Dr. Zeynep Yılmaz, 0-1 yaş grubunda kendileri için koyulan 6 bin 192 çocuk aşılama sayısını, 6 bin 500'ün üzerine çıkartmayı başardı. Sağlık Bakanlığı aşı kampanyalarında kapı kapı dolaşıp çocukları aşılayan Dr. Zeynep Yılmaz’ı, İstanbul'da yılın doktoru seçti. İstanbul’un en çok göç alan bölgelerinden biri olan...
  2. Başkaları Nasıl İstiyorsa Öyle Bir Yaşam Sürüyoruz

Başkaları Nasıl İstiyorsa Öyle Bir Yaşam Sürüyoruz

Hayat; Aslında bazen anlamını bile yanlış bildğim bir kavram, "neden hayattayım,amacım ne, bugünün tadını neden doya doya çıkaramıyorum" demek beni gün be gün daha da hayattan,yaşamaktan soğutuyor. "Bir dakika sonra ölmeyeceğim ne malum" diyerek anımın tadını çıkaramıyorum.Her zaman illaki değerlere uygun davranmak, başkaları yapma dedi diye birşeyi yapmamak,aman sakın...
  3. tek bir doktora güvenmeyin lütfen!

tek bir doktora güvenmeyin lütfen!

Slm kızlar bilen arkadaşlarım var ben iki yıldır bebeğim olsun diye uğraşıyorum sabit sürekli gittiğim doktor var rahim filmi hariç tüm testler yapıldı eşim de yaptırdı eşime sizin sonuçlar güzel dedi benimse prolaktinim yüksek çıktı ilaç verdi ve düştü bu ay yine adetim gecikti sonra regl oldum ben yine prolaktinden şüphelenip adetimin 3. gün test yaptırmak için bana daha yakın başka bir...
  4. Kaç Günde Bir Regl Olunur ?

Kaç Günde Bir Regl Olunur ?

normal adet kaç günde olur Adet kaç günde görülür Sevgili melekler, her kadının doğal aylık periyodu olan menstrüasyonun düzenli bir şekilde gerçekleşmesi lazımdır. Adet kaç günde görülür merak ediyorsanız aşağıda ki yazımızdan bilgi alabilirsiniz... Rahim iç yüzeyinde her ay dölenmiş yumurtanın ( gebeliğin ), gelip yapışmasına ve buradan beslenmesi için damarlanmasını sağlayacak...
  5. Doktorum Programı Başvuru Formu 2013

Doktorum Programı Başvuru Formu 2013

doktorum programı doktorum programı başvuru formu doktorum programı başvuru Sevgili melekler, Kanal D ekranlarında yayınlanan Doktorum programı sağlıkla ilgili pek çok konuda bilgilendirici son derece faydalı bir program. Zayıflama başta olmak üzere pek çok konuda izleyicilere birebir yardım veren Doktorum programına izleyici olarak katılmak istiyorsanız BURADAKİ başvuru formunu doldurmanız...

Sayfayı Paylaş