gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

reglisi yaklaşan ve umudunu kaybetmeyenler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

reglime 3 gn var.ama beliritm yok...ama gebelik belirtimde yok :(

reglisi yaklaşan ve umudunu kaybetmeyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. umudum _imkansızım

umudum _imkansızım

UMUDUM-İMKANSIZIM İLK AŞKIMSIN İLK SEVDİĞİMSİN HERŞEYİMDE İLKİMSİN KEŞKE SONUMDA OLSAN! KALBİM İLK SENİN İÇİN ATTI, ELLERİM İLK SENİN ELLERİNİ TUTU, GÖZLERİM İLK SENİN GÖZLERİNİN İÇİNE BAKTI. GÖZLERİM SENDEN BAŞKASINI GÖRMEK İSTEMİYOR, ELLERİM SENDEN BAŞKASININ ELLERİNİ TUTMAK İSTEMİYOR, DUDAKLARIM SENDEN BAŞKASININ İSMİNİ ANMAK İSTEMİYOR, YÜREĞİM SENDEN BAŞKASINA YANMAK İSTEMİYOR,...
  2. Kriz ve Şarkıcıların Tv umudu

Kriz ve Şarkıcıların Tv umudu

ŞARKICILAR UMUDU TV'YE BAĞLADI! ALBÜM SATIŞLARININ DÜŞMESİ VE KRİZ NEDENİYLE SAHNE PROGRAMLARININ AZALMASI, ŞARKICILARI EKRANA YÖNELTTİ. HEMEN HEMEN HER KANALDA ÜNLÜ YORUMCULAR MÜZİK EĞLENCE PROGRAMI SUNAR OLDULAR... Korsan ve MP3 nedeniyle düşen albüm satışları, ekonomik kriz derken sahne programları ve konser sayıları azalan şarkıcılar, çareyi televizyon programlarında buluyor. Özellikle...
  3. Baharlı Umudum...

Baharlı Umudum...

“Güzel olan hiçbir şey eskimez.” dedi dostum. İncecik bir sızı duydum, sustum... Gözlerimi kapayıp kana kana içtim kelimelerini. Eskimiyordu hiç, biliyordum... Senin gözlerimde hiç eskimediğin, eskimeyeceğin gibi... Ben seni bulmak için tüm dünyayı dolaşabilirdim ama sen buldun beni. Bende kaybettiğim beni... Uzansam sana, dokunmak bir şey değil yanmaktan korkuyorum....

Sayfayı Paylaş