gebe
  1. DT0708

DT0708 Forum Okuru

regliye rağmen hamile olabailirmiyim

Konu, 'Gebelik' kısmında DT0708 tarafından paylaşıldı.

geçen hafta cuma gününden itibaren sabah bulantılarım ,karınımın şişliği,karnımın altında çekmeler ve yorgunluk hissi beni size yazmaya yönlendirdi .Aslında 12-02-2011 Regli oldum 13-03-2011 de regli oldum çok yoğun olmasada oldum .Ben Hamile olabilirmiyim.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,
    Bahar ayıyla birlikte kadınlarda biraz döküntü ve hamileliği andıran bir çok bulgu oluyor. Bence kesinlikle hamile değilsiniz.

Sevgiler.

regliye rağmen hamile olabailirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HerŞeye RaĞmen...

HerŞeye RaĞmen...

Bugün ilk defa senleyken geçirdiğim sensiz günlere lanet ettim. Birlikte ama ayrıydık. Ne tuhaf değil mi, birbirimize bir nefes kadar yakın ama bir o kadar uzaktık. Aslında uzak olan sendin. Hep sustum seni kaybetmemek için, sen de bunların hakkını vererek! Çekip gittin. Yalnız ve sensiz olan beni bir kez daha yalnız ve sensiz bıraktın. Hatırlıyor musun giderken, bana: “ çok farklıyız,...
  2. Efkan Şeşen - Herşeye Rağmen

Efkan Şeşen - Herşeye Rağmen

Ne çok şey kaybetmişiz Farkına varmadan Ekmek tuz gönülde hicran Sızısı duyulmaz olmuş her an İçimde tutsak güzel bir insan Yol alıyor her şeye rağmen Küllerin altında hayat var Mademki gelmişiz gidiyor Bırak gitsin tutsak yaşanmaz Zaman geri gelmez aşk yorulmaz Ne zaman arkana baksam Birileri dökülür dünyamdan Karşılıksız vermek ne zaman Sende utanacaksın durma git
  3. sana rağmen özledim...

sana rağmen özledim...

SANA RAĞMEN ÖZLEDİM Eminim! Gel desen Gelmeyecek Gelsen İstemeyecek evrimlerdeyim… Bilsem! Gözlerin neden hükümdar ruhuma hala? Neden esiriyim kokunun / an'ı bedel dünyaya Oysa…/desem Sen ki …/desem Hak etmesen Kanar mıyım acziyetime? Sustum Kazandın yine Acıtsa da / özlemek güzel seni… Sana açılmıyor artık gözlerim oysa Uyanmıyor nicedir saçlarına ellerim Duy da inan!...
  4. Acilll regli olmadım günlerim değişti

Acilll regli olmadım günlerim değişti

slm arkadaslar size bi sorum olcak ben yeni evliyim bir bucuk aylık .. esimle cocuk istıoruz . adet günlerim degişti 28günde bir olurken 26 günde bir olmaya basladım bu ay 20sinde adet oldum 4gün sürdü bel ve kasık agrılarım var arada bir basım dönuo ve bulantı oluo cabuk acıkıorum gecen ay test yaptım evde negatif cıktı bide gögsümde hafif renk degişmesi var bukadar erken hamile kalma sansım...
  5. Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

Regli gecikip hamile kalanlar yardım edin hamilemiyim acaba ?

Reglim gecikti 7 gün ve bu süre zarfında göğüslerim çook hassaslaştı adet olacam hissi oldu hep ama olmadım entrresan bi şekilde dün test yaptım silik ama pozitif çıktı daha entresanı bugün kanamam oldu Ve damla falan deil adet dönemim kadar yoğunda deil ama kanamam oluyor kan testi yaptırdım sonucu yarın alacam kasıklarım müthiş ağrıyo ama ara ara sizce hamilemiyim?? Çok merak ediorım olma...

Sayfayı Paylaş