Reha Muhtar Deniz Uğur ve çocukları

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

 1. reha muhtar deniz uğur deniz uğur çocukları çocuğu
  reha muhtar, çocukları, ikizleri, deniz uğur, eski eşi, tatil, resimleri, haberleri burada arkadaşlar

  [​IMG]


  Gazeteci ve haber spikeri Reha Muhtar'ı uzun zamandır görmüyorduk.

  Deniz Uğur'la evlenen ve bu evlilikten ikizleri olan Reha Muhtar, bir süre sonra olaylı bir şekilde Deniz Uğur'la yollarını ayırmış, boşanmıştı. Görülen o ki, Reha Muhtar Ve Deniz Uğur arasında ki buzlar erimiş:) Çünkü eski eşler, ikizleri ile birlikte, şu günlerde tatil keyfi yapıyor Melek'lerim:) Biz de her gün olduğu gibi tatile giden ünlülerin keyfine gıpta ediyor ve haberini sunmakla yetiniyoruz :)

  Mahkemelik olmuşlardı

  Mina Deniz ve Poyraz Deniz adını verdikleri ikizleri dünyaya geldikten kısa süre sonra ayrılık kararı alan Reha Muhtar ile Deniz Uğur, birlikte tatile çıkarak herkesi şaşırttı. Uzun süre çocuklarının velayetini alabilmek için soğuk savaş veren, hatta mahkemelik olan ikili, o krizden bu yana ilk kez Bodrum’da bir arada görüntülendi.

  Buzlar tamamen eridi

  ikizleriyle birlikte Bodrum Hilton Otel’e yerleşen Muhtar ve Uğur, tatilin ilk günü sahildeki çardakta sohbet ederken objektife takıldı. Akşama doğru ise çocuklarıyla birlikte denize giren ikilinin son derece keyifli olduğu, aradaki buzların artık tamamen eridiği gözden kaçmadı.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. deniz uğur un kac cocugu var

  ,
 2. reha muhtar cocuklari

  ,
 3. deniz Uğurun kac cocugu var

  ,
 4. reh a muhtar kac cocugu var,
 5. deniz uğurlu reha muhtardan neden boşandı