gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

REHA MUHTAR'ın İKİZLERİ OLACAK

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

reha muhtarın ikizleri [​IMG]

YAKLAŞIK 1 YILDIR BİRLİKTE OLAN REHA MUHTAR İLE DENİZ UĞUR'UN ŞU SIRALAR KEYFİNE DİYECEK YOK. SAKLAMBAÇ'IN 7 ARALIK TARİHİNDE BEBEK BEKLEDİKLERİNİ DUYURDUĞU ÜNLÜ ÇİFT, İKİZLERİNİN CİNSİYETİNİ ÖNCEKİ GÜN ÖĞRENDİ.

Reha Muhtar yaklaşık 5.5 aylık ikizlerinin erkek olduğunu öğrenince çok sevindi. Bu arada anne olmak için tedavi gördüğü söylenen Deniz Uğur'un sağlık durumunun iyi olduğu ve çok heyecanlı olduğu söyleniyor.

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: REHA MUHTAR'ın İKİZLERİ OLACAK
    allah tamamina erdirsin ne diyelim

REHA MUHTAR'ın İKİZLERİ OLACAK konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. reha muhtar :)

reha muhtar :)

reha muhtar Show TV 'deki Ateş Hattı programında Reha MUHTAR, Prens Charles'ın müslüman olduğu yönündeki söylentileri eleştirmektedir. Konuyu Diyanet İşleri Başkanı ile tartışmaktadır: - Efenim Prens Charles 'ın müslüman olduğunu söylüyorlar. peki ama öyle bir adamdan müslüman olur mu? - Olur tabi neden olmasın? - Ama efenim nasıl olur? - Reha bey siz müslüman mısınız? - Tabi müslümanım...
  2. İkİzler

İkİzler

30 Mart 2008 Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor. Gerçeği öncelikle karşınızdakine sorup öğrenme yoluna gitmelisiniz. Ancak böyle davranırsanız size güveni ve ilgisi...
  3. Defne'nin Hikayesi ( Reha Muhtar'ın Kaleminden )

Defne'nin Hikayesi ( Reha Muhtar'ın Kaleminden )

defnenin hayatı cengiz semercioğlu defne defne joy foster ın küçüklüğü joy foster küçüklüğü reha muhtar Defne Joy fosterin hikayesi, Reha Muhtar yazmış arkadaşlarım. Haberi gecce.comdan taşıyoruz. Defne Joy Foster... Kendini sevmeyen bir genç kadının öyküsü... Dişimin apse yaptığı o Atina gününü hiç unutmuyorum... 25 yaşında falandım... Yaşamın gerginliği, mesleğimin stresi, Atina gibi...
  4. Reha Muhtar'dan Nilüfer'e...

Reha Muhtar'dan Nilüfer'e...

reha muhtardan nilüfere yazı neler yazdı köşe yazısı nilüferin hastalığı ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili Nilüfer'in hastalığını öğrendiğimizde hem üzüldüm hem de bu kanser illetinin bir ünlüyü daha avuçları içine almış olmasına şaşırdım.Gerçi şaşırmak ta yanlış melekler.Çünkü kanserin en sevdiği şey düzensiz yaşayan insanlar.Düzensiz uyku,sabahı akşamı karışan hayatlar.Umarız...

Sayfayı Paylaş